Szczęsny nie zagra we włoskim hicie bo za późno się zaszczepił

-

- Reklama -

W hitowym meczu Juventusu z Interem Mediolan w Superpucharze Włoch nie zagra Wojciech Szczęsny. Polski bramkarz zbyt późno przyjął szczepionkę.

– Jutro zagra Perin. Dzieje się tak, ponieważ Szczęsny przyjedzie do nas w ostatniej chwili, a musimy przestrzegać protokołu – stwierdził trener Juve Massimiliano Allegri na przedmeczowej konferencji prasowej.

Massimiliano Allegri poinformował, że Szczęsny rozpocznie mecz na ławce, ponieważ jako ostatni z zawodników „Starej Damy” rozpoczął cykl szczepienia i teraz czeka na tzw. green passa, czyli unijny certyfikat potwierdzający zaszczepienie.

- Reklama -

– Wszyscy zawodnicy przyjęli szczepionkę, a Szczęsny zrobił to jako ostatni. Jeszcze nie ma green passa i przybędzie na stadion w ostatniej chwili, dlatego usiądzie na ławce – dodał szkoleniowiec Juventusu.

Dla Allegriego jutrzejszy Superpuchar będzie okazją na zdobycie pierwszego trofeum po powrocie do Turynu. Włoch spodziewa się trudnej przeprawy.

Włoski dziennikarz Romeo Agresti z portalu „Goal.com” poinformował, że Wociech Szczęsny przyjął pierwszą dawkę szczepienia przeciw COVID 19 dopiero kilka dni temu.

Masz już naoworoczny GIGA Sport???

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Kto naprawdę jest numerem 1! Najnowszy GIGA SPORT już jest!!!

UWAGA! Najnowszy GIGA SPORT czeka na Was! Tym razem mamy dla Was aż trzy GIGA plakaty: Realu Madryt, FC Liverpool i Roberta Lewandowskiego!!! Do wygrania...