Syn Cristiano Ronaldo zapowiada się lepiej od ojca

-

- Reklama -

Dolores Aveiro, matka Cristiano Ronaldo, zapowiedziała, że chce aby Cristiano Ronaldo zakończył karierę w Sportingu Lizbona. 

Zanim Cristiano Ronaldo przeniósł się latem z Juventusu Turyn do Manchesteru United media pisały także o jego możliwym powrocie do Sportingu. Ronaldo nie zdecydował się jednak na transfer do lizbońskiego klubu, w którym się piłkarsko wychował. Wielką zwolenniczką takiego rozwiązania jest natomiast mama CR7 – pani Dolores Aveiro.

– Gdyby to był wyłącznie mój wybór, to on już grałby w Sportingu – oznajmiła w wywiadzie dla portugalskiej telewizji. -Cristiano musi tu wrócić. Powiedziałam mu: „Synu, zanim umrę, chcę, żebyś wrócił do Sportingu”. On odpowiedział: 'Zobaczymy’. Ale jeśli mu się nie uda, to może być wnuczek Cristianinho – powiedziała Dolores Aveiro.

- Reklama -

Pochodząca z Madery mama Cristiano odniosła się też do kariery piłkarskiej swojego wnuka. Jej zdaniem Cristianinho zapowiada się jeszcze lepiej od ojca.

– W tym wieku wygląda lepiej od Cristiano. On wówczas nie miał nauczyciela, ale teraz może uczyć gry w piłkę swojego syna. Już mówi: „Tato, jak przeprowadzimy się do Lizbony, to chcę grać w Sportingu”. Na razie gra w Manchesterze United. Zobaczenie obydwu w barwach Sportingu jest moim marzeniem – zakończyła mama Ronaldo.

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Kto zagra w finale Ligi Mistrzów? Kup najnowszy GIGA Sport i zgarnij koszulkę Mbappe!!!

Robert Lewandowski, Erling Haaland, czy Kylian Mbappe? Kto wygra Ligę Mistrzów? GIGA plakaty: Mbappe, Manchesteru City, Lewego, Watkinsa, Jamala, Martineza, Diaza Kane'a i Fornala. A do...