Skandaliczne zachowanie na ważeniu. Pobili się przed walką [VIDEO]

-

- Reklama -

Do awantury pomiędzy Alanem Kwiecińskim a Denisem Załęckim doszło na ważeniu przed galą High League 2. Załęcki uderzył z zaskoczenia rywala.

– Mógł mnie uszkodzić przed samą walką. Na pewno będę się domagał, żeby mu część z wypłaty zabrali – zapowiedział Kwieciński.

- Reklama -

 

W trakcie ważenia przed walką Załęcki ruszył w kierunku Kwiecińskiego i uderzył go, a do akcji musiała wkroczyć ochrona. W czasie skandalicznych wydarzeń nie brakowało również wyzwisk z obu stron. 

– Ja na pewno będę się domagał, żeby zabrali mu część z wypłaty, bo tak się nie robi. To jest niesportowe zachowanie. Mógł mnie uszkodzić przed samą walką. Na pewno będę się domagał, żeby mu część z wypłaty zabrali – stwierdził Kwieciński.

Alan Kwieciński to doświadczony zawodnik sportów walki. Walczył między innymi w K-1 i MMA, ale swoją zawdzięcza swoją popularność reality show “Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy”, w którym zastąpił po I sezonie Pawła “Trybsona” Trybałę.

- Reklama -

Gala High League 2 odbędzie się 5 lutego 2022 roku w Tauron Arenie w Krakowie. 

Łapcie koszulkę Lewego!!! Szczegóły w GIGA Sporcie.

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

GIGA Sport wydanie specjalne na EURO. Naklejki gwiazd gratis w każdym egzemplarzu!!!

Robert Lewandowski, Jude Bellingham, czy Kylian Mbappe? A może znów Cristiano Ronaldo? Kto będzie gwiazdą EURO 2024? Szczena na budzie, czyli opowieść o Wojtku Szczęsnym GIGA...