Siedem maratonów w siedem dni

-

- Reklama -

Czterech ambasadorów globalnej społeczności ASICS FrontuRunner, wraz z lokalnym przewodnikiem z sukcesem podjęło terenowe wyzwanie, pokonując południowoafrykańskie pasmo górskie Lesotho.

Biegacze w ciągu siedmiu dni pokonali w sumie 250 km. Marka ASICS przygotowała specjalny dokument „Uplifting Trails Border to Border Lesotho”, podsumowujący ich zmagania z wymagającym terenem, przewyższeniami oraz zmęczeniem zarówno fizycznym, jak i psychicznym.

Od łez, po radosne świętowanie – film pokazuje spektrum emocji związanych z pokonaniem dystansu maratońskiego codziennie, przez siedem dni z rzędu. Eksponuje również nierozerwalną więź pomiędzy biegaczami i podnoszącą na duchu moc, jaką bieganie ma dla ciała oraz umysłu. Czterech członków ASICS FrontRunner z Wielkiej Brytanii, RPA i Norwegii połączyło siły z lokalnym olimpijczykiem, Tstotangiem Maine, aby przedostać się przez pasmo górskie Lesotho, znane z wysokich wzniesień oraz wymagającego terenu.

- Reklama -

To była prawdziwa przygoda życia. Dała mi wiele satysfakcji, a także skłoniła do wielu refleksji. Cały zespół doświadczył niesamowitych wzlotów, niewyobrażalnych upadków i ogromnego poczucia dumy podczas ukończenia tej biegowej wyprawy – powiedział Edward Clarkson, ambasador ASICS FrontRunner z Wielkiej Brytanii.

Najnowszy GIGA SPORT już na rynku!!!

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Operacja Katar. Czy Polacy dadzą radę? Wszystko o mistrzostwach świata w najnowszym GIGA Sporcie!

Mundialowy GIGA Sport już w sprzedaży!!! Wielki poster polskiej reprezentacji i GIGA terminarz turnieju, piłki adidas prosto z Kataru i najnowsza FIFA 23!!! Ranking gwiazd mundialu...