Setki gości, tajne pokoje, opłacony hotel – taki sylwester tylko u Neymara

-

- Reklama -

Neymar ma słabość do imprezowania. Zdaniem brazylijskiego dziennika „O Globo” huczna impreza sylwestrowa, którą ostatnio zaorganizował piłkarz PSG trwała kilka dni. Jak Ney powita rok 2022?

Brazylia to jedno z państw najbardziej dotkniętych pandemią koronawirusa. Zachorowało tam ponad 7,5 mln osób, a zmarło ponad 190 tysięcy.

Mimo tego gwiazdor Paris Saint Germain w ubiegłym roku zorganizował w miejscowości Mangaritiba, ok. 100 km od Rio de Janeiro pięciodniową imprezę sylwestrową, na której zjawiło się 500 gości!

- Reklama -

Dziennik „O Globo” twierdzi, że piłkarz zlecił ekipie budowlanej, by wyciszyła ściany w podziemnej dyskotece. Oprócz parkietu z modnym DJ-em, goście bawili się też w specjalnym pokoju z grami wideo. Goście mogli spać w pobliskim hotelu, za który zapłacił piłkarz. By impreza nie wyciekła do mediów, obowiązywał absolutny zakaz posiadania telefonów komórkowych. Huczna zabawa u Neya zakończyła się dopiero 4 stycznia 2021 roku.

Teraz Neymar planuje zorganizować w Brazylii noworoczną imprezę, na którą zaproszonych zostanie tylko 150 osób. Agencja zajmująca się przygotowaniem zabawy zapewnia, że spełnione będą wszystkie normy sanitarne wymagane w związku z trwająca nadal pandemią COVID-19.

Neymar to – obok Kyliana Mbappe i Leo Messiego – jedna z największych gwiazd Paris Saint-Germain oraz niekwestionowany lider reprezentacji Brazylii.

Kup najnowszy GIGA Sport i wygraj koszulkę Neymara!!!

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Kto zagra w finale Ligi Mistrzów? Kup najnowszy GIGA Sport i zgarnij koszulkę Mbappe!!!

Robert Lewandowski, Erling Haaland, czy Kylian Mbappe? Kto wygra Ligę Mistrzów? GIGA plakaty: Mbappe, Manchesteru City, Lewego, Watkinsa, Jamala, Martineza, Diaza Kane'a i Fornala. A do...