Sensacyjny pogromca Roberta Lewandowskiego

-

Ten piłkarz jest absolutną rewelacją 2. Bundesligi. Napastnik FC St. Pauli, Guido Burgstaller strzelił już w tym sezonie 10 goli, czyli dokładnie tyle samo co Robert Lewandowski dla Bayernu Monachium w Bundeslidze.

Znakomity bilans Guido Burgstallera w tym sezonie 2. Bundesligi jest sporym zaskoczeniem. 32-letni Austriak trafił za darmo do FC St. Pauli z Schalke i został największą gwiazdą 2. Bundesligi. Superstrzelec (10 goli w 11 meczach) prowadzi klub z portowej dzielnicy Hamburga do awansu do Bundesligi, a wynik i forma Austriaka jest porównywana przez niemieckie media do tego, jaką rolę w Bayernie odgrywa Robert Lewandowski.

-Ten napastnik strzela i strzela, nie przestaje. Przyćmiewa Lewandowskiego, bo w pewnym względzie jest nawet lepszy niż on – pisze portal 24hamburg.de. – Według „Global Soccer Network”, Guido Burgstaller przekłada 39,57 procent szans na zdobycie bramek. W przypadku Lewandowskiego to 39,35 procent wykorzystywania swoich okazji. Różnica to zaledwie 0,22 procent – donoszą hamburskie media.

Guido Burgstaller 25 razy wystąpił w reprezentacji Austrii, dla której zdobył dwie bramki. Jego wartość to tylko 900 tys. euro.

Plakat Roberta Lewandowskiego tylko w GIGA Sporcie.

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Królowe futbolu 2022. Świąteczny GIGA SPORT już w jest!!!

Wybieramy króla futbolu 2022 roku! Dajemy Wam wywiady z Neymarem, Wilfredo Leonem i Dawidem Kubackim! Plakaty Viniciusa, Haalanda, Casha, Pedriego, Leona, Liverpoolu i Lewandowskiego (cz....

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here