Sensacyjna wymiana gwiazd. Ronaldo trafi do Manchesteru City za Sterlinga

-

- Reklama -

Hiszpański dziennik „AS”, twierdzi, że Cristiano Ronaldo opuści Juventus Turyn i przejdzie do Manchesteru City na zasadzie wymiany.

O transferze Cristiano Ronaldo spekuluje się od miesięcy, ale doniesienia na ten temat przybrały na sile, gdy Portugalczyk nie znalazł się w wyjściowym składzie Juve z Udinese.

Dziś do Turynu przyleciał agent 36-latka, Jorge Mendes. Spotkał się on z szefami Juventusu. Zdaniem dziennika „As” Portugalczyk jest o krok od podpisania umowy z Manchesterem City. Piłkarz ustalił już warunki indywidualnego kontraktu. Teraz do porozumienia muszą dojść jeszcze oba kluby. Najbardziej prawdopodobną opcją jest wymiana.

- Reklama -

Juventus zaproponował przejście do Turynu Brazylijczyka Gabriela Jesusa, ale trener „The Citizens” Pep Guardiola wolałby oddać reprezentanta Anglii Raheema Sterlinga.

Wszystko o Ronaldo w nowym GIGA SPORCIE

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Frustracja „Lewego” – najpierw gorycz po meczu kadry, teraz upór LaLiga

Po meczu Polski z Francją Robert Lewandowski był wyraźnie rozgoryczony. Jego pomeczowa wypowiedź została zinterpretowana jako wyraz dezaprobaty dla taktyki Czesława Michniewicza, porównywano to...