Samochodowa kolekcja Pumy

-

- Reklama -

Marka PUMA prezentuje najnowszą kolekcję Porsche Legacy Statement Pack, inspirując się charakterystycznymi kolorami kultowych samochodów wyścigowych International Race Of Champions z lat 1973-74.

Motorsport jest częścią DNA samochodów Porsche od 1951 roku. Niezwykła flota samochodów wyścigowych produkowanych w Stuttgarcie-Zuffenhausen stanowi dowód na jakość, wytrzymałość i osiągnięcia. Porsche 911 Carrera RSR 3.0 zostało wypuszczone na tory w 1973 roku podczas International Race Of Champions. Samochody w IROC zostały skonstruowane identycznie, aby zapewnić wszystkim kierowcom – pochodzącym z różnych kategorii wyścigowych – równe szanse. Uczestnicy tych wyjątkowych zawodów projektowali swoje pojazdy w określonych kolorach, wyróżniających się spośród konkurencji. Ich paleta barw była bardzo intensywna – pojawiały się w odcieniach pomarańczy, czerwieni i niebieskiego.

Odważna, radosna i dodająca pewności siebie – tak w skrócie można określić nową kolekcję sportowej marki. PUMA trzyma się inspirowanej dziedzictwem filozofii Porsche Legacy, podkreślając epokę Porsche 911 Carrera RSR 3.0 podczas International Race Of Champions. Kolor samochodów to tutaj coś więcej niż tylko estetyka. To nostalgia i niepowtarzalność, która zapada w pamięć. Marka dostosowała te efektowne kolory do kolekcji, która obejmuje ponadczasowe i eleganckie sylwetki – od kurtek i bluz po spodnie oraz koszulki.

- Reklama -

Na każdym z projektów została umieszczona odważna grafika Porsche 911, a kurtki, bluzy i spodnie zostały wyposażone w obszerne kieszenie.

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Kto zagra w finale Ligi Mistrzów? Kup najnowszy GIGA Sport i zgarnij koszulkę Mbappe!!!

Robert Lewandowski, Erling Haaland, czy Kylian Mbappe? Kto wygra Ligę Mistrzów? GIGA plakaty: Mbappe, Manchesteru City, Lewego, Watkinsa, Jamala, Martineza, Diaza Kane'a i Fornala. A do...