Ruszyła ogólnopolska akcja edukacyjna dla dzieci, które chcą grać w golfa

-

- Reklama -

Rozpoczęły się zapisy do Land Rover Junior Golf Academy – ogólnopolskiej akcji edukacyjnej, w której trenerzy PGA Polska będą przygotowywać dzieci i młodzież do egzaminu na Zieloną Kartę. Zajęcia będą się odbywać od 4 lipca do końca sierpnia. Inicjatywę wspiera najlepszy polski golfista – Adrian Meronk.


Land Rover Junior Golf Academy to projekt kierowany do dzieci i młodzieży w wieku od 7 do 15 lat. Uczestnicy mogą rozpocząć przygodę z golfem korzystając z eksperckiej wiedzy trenerów PGA Polska. Na każdego z nich czeka atrakcyjny pakiet startowy. Zajęcia będą się odbywały przez całe wakacje, na polach golfowych w Gdańsku (Tokary Golf Klub), Warszawie (Olympic Golf Club), Szczecinie (Binowo Park Golf Club) i we Wrocławiu (Wrocław Golf Club). Pełny cykl szkoleniowy obejmie 8 spotkań. Zapisy potrwają do 16 lipca.


Po ukończeniu kursu chętni uczestnicy przystąpią do egzaminu na Zieloną Kartę. Uprawnia ona do samodzielnej gry na wielu mistrzowskich polach i obiektach golfowych w kraju oraz za granicą. Każdy uczeń zyska również możliwość wzięcia udziału w swoich pierwszych zawodach putt, chip, drive, które zostaną rozegrane podczas PGA Polska Tour – do zdobycia będą cenne nagrody.

- Reklama -


Młodych zawodników rozpoczynających treningi w Land Rover Junior Gold Academy będzie wspierał Adrian Meronk – najlepszy polski golfista. 


 – Moim zdaniem golf to sport, który niesamowicie wciąga i sprawia, że każdego dnia chcesz osiągać więcej. W golfie nie ma ostatecznego celu – jest tylko chęć bycia coraz lepszym. Aby osiągnąć sukces trzeba nie tylko wytrwale trenować, ale też mocno wierzyć we własne siły. Potrzebne jest oczywiście także wsparcie innych osób – mi bardzo pomagali moi rodzice, za co zawsze będę im wdzięczny. Jednak, by realizować się w tym sporcie, trzeba wykonać pierwszy krok i po prostu spróbować. Dlatego zachęcam do dołączania do Land Rover Junior Golf Academy – to może być świetny początek wielkiej sportowej kariery i niesamowitej przygody – mówi Adrian Meronk.

Kozackie koszulki prosto z Anglii w najnowszym GIGA Sporcie!!!

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Nowa Barcelona Lewandowskiego! Najnowszy GIGA SPORT już jest!!!

UWAGA! Najnowszy GIGA SPORT czeka na Was! Do wygrania koszulka Lewandowskiego prosto z Barcelony oraz profesjonalny obóz piłkarski! Sierpniowy GIGA Sport! Musisz go mieć!!!