Rusza trzynasta edycja kultowego OSCYPa!

-

- Reklama -

Przed nami ostatnie chwile przygotowań do trzynastej edycji największych zawodów snowboardowych – OSCYP Snowboard Contest 2022!

W Białce Tatrzańskiej obserwujemy solidny opad śniegu, który szybko zamieniany jest w tor przeszkód na stoku Kotelnica.

W sobotę od godziny 11:00 najlepsi w Polsce snowboardziści powalczą na nim o tytuł mistrza tegorocznej edycji. 

- Reklama -


Ekipa organizatorów OSCYP Snowboard Contest od kilku dni intenswynie pracuje w Białce Tatrzańskiej nad niezbędnymi elementami do rozegrania największego w Polsce wydarzenia snowboardowego. Od kilku dni ratraki kierowane przez Park Pirates i specjalistów z ośrodka Kotelnica, rzeźbią jedną z największych skoczni w historii zawodów. Na stoku ustawione zostały już przeszkody jibbowe – rurka z elementami wallride’a i dwie rurki z łamaniem do góry przy łączeniu. Przygotowywany jest także tor dla dzieciaków pod niedzielną edycję OSCYPka – dodatkowych zawodów kończących snowboardowy weekend w Białce Tatrzańskiej.


Niestety z powodów bezpieczeństwa i sytuacji pandemiologicznych, odwołane zostały testy desek snowboardowych w ramach Burton Demo Tour. Prawdopodobnie dopiero w przyszłym roku będzie możliwość sprawdzenia nowych systemów bezpaskowych wiązań Step On i desek Burton Snowboards, uznawanych za jedne z najlepszych w branży.


Przypominamy, że w trakcie jutrzejszych zawodów będzie można stworzyć video do konkursu organizowanego przez Red Bull Mobile. Najlepszy materiał z zawodów opublikowany i odpowie, w którym do wygrania będzie telefon iPhone SE. Wkrótce więcej szczegółów. Zachęcamy do śledzenia na bieżąco oficjalnych kanałów zawodów na Facebooku oraz Instagramie.


Już jutro poznamy kolejnych zwycięzców największej i najdłużej organizowanej serii zawodów snowboardowych. Kto zostanie mistrzem OSCYPa XIII? 

- Reklama -

HARMONOGRAM OSCYP XIII – 29.01.2022 (sobota)
11:00 – otwarcie parku dla zawodników
11:30 – start zawodów
13:30 – zakończenie rywalizacji
14:00 – rozdzanie nagród

HARMONOGRAM OSCYPek – 30.01.2022 (niedziela)
10:00 – 14:00 – Burton Riglet
10:30 – 12:30 – Mini Slalom
11:30 – 13:00 – Junior SnowPark
13:00 – 13:30 – The Riots Best Trick
14:00 – Rozdanie nagród

Wszystko o OSCYPI-ie przeczytacie w najnowszym GIGA Sporcie. Zapraszamy na imprezę i do kiosków!!!

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

GIGA Sport wydanie specjalne na EURO. Naklejki gwiazd gratis w każdym egzemplarzu!!!

Robert Lewandowski, Jude Bellingham, czy Kylian Mbappe? A może znów Cristiano Ronaldo? Kto będzie gwiazdą EURO 2024? Szczena na budzie, czyli opowieść o Wojtku Szczęsnym GIGA...