Roman Abramowicz chce kupić Valencię

-

- Reklama -

Roman Abramowicz – rosyjski oligarcha, który sprzedaje Chelsea podobno jest jednym z kandydatów do przejęcia udziałów w Valencii.

Wielka Brytania nałożyła szereg sankcji na rosyjskich oligarchów, min. na Romana Abramowicza, który jest zmuszony do sprzedaży klubu Chelsea Londyn. 

Abramowicz nosi się jednak z zamiarem kupna innego klubu. Najpierw turecki portal D-Smart Spor poinformował, że rosyjski oligarcha jest bliski zakupu występującego w tureckiej Super Lig klubu Goeztepe. 

- Reklama -

Teraz pojawił się wątek Valencii, której właściciel, Peter Lim nosi się z zamiarem sprzedaży. Główny kandydat do przejęcia, Miguel Zorio przekazał hiszpańskim mediom, że Roman Abramowicz jest jego kontrkandydatem w licytacji zakupu.

– Peter Lim próbował sprzedać klub z Walencji za 250 milionów euro i nie udało mu się. Ostatnio pojawił się przeciek mediów, że ma dwie oferty kupna, moją i rosyjskiego oligarchy z Chelsea. Dlatego chciałbym mu powiedzieć, że albo włoży 50 milionów rocznie, żeby zrekompensować straty, które generuje, albo nam sprzedaje – poinformował Zorio.

Wszystko o mundialu w Katarze przeczytacie w najnowszym GIGA Sporcie! Zapraszamy do zakupu!!!

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Kto naprawdę jest numerem 1! Najnowszy GIGA SPORT już jest!!!

UWAGA! Najnowszy GIGA SPORT czeka na Was! Tym razem mamy dla Was aż trzy GIGA plakaty: Realu Madryt, FC Liverpool i Roberta Lewandowskiego!!! Do wygrania...