Roberto Carlos wspiera Piłkę Nożną dla Przyjaźni

-

- Reklama -

Roberto Carlos jako piłkarz został mistrzem świata z reprezentacją Brazylii. Wygrał z Realem Madryt trzykrotnie UEFA Champions League. W roku 2020 po raz pierwszy został globalnym ambasadorem programu Piłka Nożna dla Przyjaźni.

„Życzę powodzenia wszystkim uczestnikom międzynarodowego programu społecznego dla dzieci Piłka Nożna dla Przyjaźni! Futbol dla Przyjaźni to ekscytujący projekt, który zapewnia młodemu pokoleniu szansę na realizację swojego potencjału oraz na spełnienie marzeń. W tym roku Piłka Nożna dla Przyjaźni po raz kolejny łączy młodych piłkarzy, młodych dziennikarzy i dzieci z całego świata, których jednoczy pasja do sportu i pragnienie poszukiwania niezapomnianych wrażeń” – powiedział Roberto Carlos.

Dziewiąty sezon Futbolu dla Przyjaźni odbędzie się w formacie cyfrowym w dniach 14-29 maja 2021 roku. Młodzi piłkarze z 211 krajów, w wieku od 12 do 14 lat, będą rywalizować w 32 Zespołach Przyjaźni w e-Mistrzostwach Piłka Nożna dla Przyjaźni 2021. Zawody będą rozgrywane w „F4F World”, symulatorze piłkarskim dostępnym za darmo w 27 językach dla systemów MS Windows, Apple macOS, Android i iOS.

- Reklama -

Wydarzenia dziewiątego sezonu „Piłki Nożnej dla Przyjaźni” relacjonować będą młodzi dziennikarze w Międzynarodowym Dziecięcym Centrum Prasowym, dzieląc się kluczowymi wartościami programu z rówieśnikami: Przyjaźń, równość, sprawiedliwość, zdrowie, pokój, oddanie, zwycięstwo, tradycje i honor.

Po raz kolejny uczestnicy F4F postarają się o zdobycie tytułu GUINNESS WORLD RECORDS i wpisanie do Księgi rekordów.

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Specjalny GIGA Sport na mecze Polski. Szalik lub minikoszulka dla każdego!!!

Reprezentacja Polski od A do Z, czyli każdy piłkarz w pigułce. Biało-czerwoni podczas EURO 2024 zagrają jeszcze z Austrią i Francją. Nie jesteśmy faworytami,...