Robert Lewandowski gwiazdą kina. „Historia wzlotów i upadków”

-

- Reklama -

Amerykańska platforma wideo na życzenie, oferująca dostęp do filmów i seriali Amazon Prime Video, wyprodukuje film dokumentalny poświęcony Robertowi Lewandowskiemu. Dokument będzie dostępny na platformie na całym świecie w 2022 roku.

– Pomysł na ten film jest nieoczywisty, dlatego zdecydowałem się na jego realizację – zdradził Robert Lewandowski. – To będzie historia wzlotów i upadków, momentów siły, ale i chwil słabości. Bez upiększania – tak jak było naprawdę. Film przedstawi wiele nieopowiedzianych wcześniej historii z mojej kariery, które z pewnością zainteresują fanów piłki nożnej. Mam jednak nadzieję, że widzowie, którzy nie śledzą rozgrywek piłkarskich również z zainteresowaniem obejrzą ten film. Chciałbym, żeby ten dokument stał się inspiracją dla dzieciaków, które marzą o osiągnięciu czegoś wielkiego, ale nie do końca w siebie wierzą.

W filmie obok Roberta Lewandowskiego wypowiedzą się jego przyjaciele i rodzina, a także trenerzy, koledzy z drużyny i rywale, włączając największe gwiazdy światowego futbolu.

- Reklama -

Dokument wyprodukuje dla Amazon Prime Video polski dom produkcyjny Papaya Films. Reżyserem jest Maciej Kowalczuk, a producentem Kacper Sawicki.

Dokument o Robercie Lewandowskim dołączy do szerokiego portfolio dokumentów sportowych dostępnych na Prime Video, takich jak: Inside Borussia Dortmund, All or Nothing: Tottenham Hotspur, All or Nothing: Manchester City, Take Us Home: Leeds United, Six Dreams, Alonso, Steven Gerrarda Make Us Dream oraz El Corazón de Sergio Ramos.

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

GIGA Sport wydanie specjalne na EURO. Naklejki gwiazd gratis w każdym egzemplarzu!!!

Robert Lewandowski, Jude Bellingham, czy Kylian Mbappe? A może znów Cristiano Ronaldo? Kto będzie gwiazdą EURO 2024? Szczena na budzie, czyli opowieść o Wojtku Szczęsnym GIGA...