Robert Kubica w legendarnym wyścigu Daytona

-

- Reklama -

W sobotę i niedzielę stacja Eurosport 2 pokaże na żywo pierwsze i ostatnie trzy godziny rywalizacji legendarnego wyścigu na torze Daytona, w której zobaczymy między innymi Roberta Kubicę. Polski kierowca pojedzie w zespole High Class Racing.

Daytona24 to jeden z najbardziej prestiżowych wyścigów wytrzymałościowych na świecie. W tym roku na słynnym torze wystąpi Robert Kubica, który pojedzie bolidem LMP2 w zespole High Class Racing.

Jego partnerami będą arcyksiążę Austrii Ferdinand Habsburg oraz dwóch Duńczyków – Anders Fjordbach i Dennis Andersen. Eurosport 2 pokaże na żywo pierwsze trzy godziny wyścigu w sobotę i ostatnie trzy godziny w niedzielę. Cały wyścig z polskim komentarzem dostępny będzie na żywo w serwisach Eurosport Player i player.pl.

- Reklama -

W piątek o 17:30 Eurosport 1 pokaże na żywo wirtualny wyścig na torze Daytona, który będzie znakomitym wprowadzeniem do weekendowych zmagań i przedsmakiem wielkich emocji. Widzowie będą mieli okazję zapoznać się ze słynnym torem i sprawdzić, co czeka Roberta Kubicę i jego partnerów z zespołu.

W wyścigu Eurosport eRacing by Assetto Corsa weźmie udział między innymi Kamil Franczak, jeden z najlepszych polskich simracerów. Uczestnicy będą ścigać się samochodami Audi LMP1. O komentarz najwyższej jakości zadbają Krzysztof Woźniak, dziennikarz Motowizji i ekspert simracingu oraz Wojciech Malaca, komentator e-sportowy i kierowca simracingowy.

Plan transmisji:
• Piątek, 17:30, Eurosport 1, Eurosport eRacing na torze Daytona
• Sobota, 21:20, Eurosport 2, Daytona 24
• Niedziela, 19:00, Eurosport 2, Daytona 24
• Cały wyścig Daytona 24 na żywo w Eurosport Playerze i player.pl

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

GIGA Sport wydanie specjalne na EURO. Naklejki gwiazd gratis w każdym egzemplarzu!!!

Robert Lewandowski, Jude Bellingham, czy Kylian Mbappe? A może znów Cristiano Ronaldo? Kto będzie gwiazdą EURO 2024? Szczena na budzie, czyli opowieść o Wojtku Szczęsnym GIGA...