Real na krawędzi. Nie będzie galaktycznych transferów

-

- Reklama -

Prezes Realu Madryt Florentino Perez podczas wywiadu dla telwizji „Cadena SER” nie pozostawił złudzeń co do letnich planów transferowych „Królewskich” w obliczu upadku projektu piłkarskiej Superligi.

Perez po wygraniu wyborów na prezesa Realu zapowiadał wielkie wzmocnienia madryckiego klubu już latem tego roku. Najpoważniejszymi kandydatami do dołączenia do „Królewskich” byli Francuz Kylian Mbappe i Norweg Erling Haaland.

Teraz Perez nie ukrywa, że „Los Blancos” mogą mieć problem z finalizacją wielkich transferów. Real Madryt ma problemy finansowe, a zastrzyk gotówki miała mu dostarczyć Superliga.

- Reklama -

– Tego lata nie będzie dużych transferów. Niemożliwe jest pozyskiwanie takich piłkarzy jak Mbappe i Haaland – nie tylko dla Realu Madryt, ale dla wszystkich – bez Superligi – powiedział Perez w wywiadzie dla telewizji „Cadena SER”. – Pozostaje nam jak najlepiej zakończyć ten sezon. Transfery to temat na kolejne rozgrywki. Bez przepływu pieniędzy, będzie to jednak niemożliwe. Mniejsze kluby też będą mieć problemy bez sprzedaży graczy. Kiedy pieniądze nie płyną z bogatych klubów do biednych, wszyscy cierpią. Jeśli tego lata nie podpiszemy umowy z Mbappe, to nie sądzę, by jakikolwiek fan strzelił sobie w głowę. Kibice wiedzą, że robimy, co w naszej mocy. Jeśli do czegoś nie dojdzie, to znaczy, że było to po prostu niemożliwe – tłumaczył prezes Realu.

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Łowcy goli, czyli TOP 5 napadziorów. Najnowszy GIGA Sport już w sprzedaży! W każdym numerze karty gwiazd EKSTRAKLASY gratis!!!

Robert Lewandowski, Erling Haaland, Salah, Felix, czy ktoś inny? Przedstawiamy najlepszych napadziorów Europy!!! GIGA plakaty: Haalanda, Salaha, Śliwki, Zmarzlika i polskich skoczków (terminarz). A do tego...