Raphinha i Vinicius wymienili się koszulkami po meczu [VIDEO]

-

- Reklama -

https://www.instagram.com/p/CgZ1drPOAfN/

https://www.instagram.com/p/CgaOVqQjJ1m/
- Reklama -

Raphinha, strzelec bramki dla Fc Barcelony po zakończonym spotkaniu z Realem Madryt zamienił się koszulką ze swoim reprezentacyjnym kolegą, Viniciusem. Obaj piłkarze dokonali tego darząc siebie ogromnym szacunkiem.

W niedzielę 24 lipca odbył się mecz towarzyski pomiędzy Fc Barceloną i Realem Madryt. Było to pierwsze El Clásico, w którym mogliśmy zobaczyć Roberta Lewandowskiego. Zwycięsko z tego starcia wyszła Barca, która potrafiła strzelić jedną bramkę rewelacyjnie prezentującemu się w bramce Królewskich Thibautowi Courtoisowi. Pięknym uderzeniem z lewej nogi pokonał go nowy zawodnik Dumy Katalonii, Raphinha, który świetnie wykorzystał błąd obrońcy Realu, Edera Militao. Dla gracza Blaugrany jest to już drugie trafienie podczas przedsezonowego tournee w Stanach Zjednoczonych. Po zakończonym spotkaniu Raphinha opuścił boisko razem ze skrzydłowym Los Blancos, Viniciusem. Obaj piłkarze wymienili się koszulkami, co zostało zobrazowane na jednym z popularniejszych kont instagramowych dotyczącym futbolu. Obaj zawodnicy podeszli do siebie z miłym nastawieniem. Raphinha i Vinicius będą mogli wystąpić razem w reprezentacji Brazylii możliwe, że już podczas Mistrzostw Świata w Katarze.

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Nowa Barcelona Lewandowskiego! Najnowszy GIGA SPORT już jest!!!

UWAGA! Najnowszy GIGA SPORT czeka na Was! Do wygrania koszulka Lewandowskiego prosto z Barcelony oraz profesjonalny obóz piłkarski! Sierpniowy GIGA Sport! Musisz go mieć!!!