Pudzian vs Chalidow. To byłaby polska walka stulecia

-

- Reklama -

– Ja zawsze mówiłem, że będę walczyć ze stuprocentowym zawodnikiem MMA. Jeśli pojawi się taka propozycja, to zawalczę i z Mariuszem Pudzianowskim – zapowiedział były mistrz KSW Mamed Chalidow w rozmowie z Polsatem Sport.

Mamed Chalidow po raz ostatni walczył w październiku ubiegłego roku na gali KSW 55, gdzie fantastycznym kopnięciem znokautował Scotta Askhama z Wielkiej Brytanii i odzyskał pas wagi średniej.

Po walce Pudzianowskiego z „Jurasem” pojawiło się pytanie, czy walczyłbym z „Pudzianem”. Zawsze powtarzałem, że będę walczył z zawodnikiem sportów walki. Mariusz jest stuprocentowym zawodnikiem MMA. Jeśli pojawi się taka propozycja, to zawalczę i z Mariuszem Pudzianowskim. O ile jest to realne – zapowiedział 41-latek w rozmowie z Polsatem Sport w trakcie gali KSW 63. 

- Reklama -

Na razie bardziej prawdopodobny wydaje się być jednak pojedynek Mameda Chalidowa z Roberto Soldiciem. Chorwat na ostatniej gali KSW pokonał Patrika Kincla przez techniczny nokaut w trzeciej rundzie. 

Z kolei 44-letni Mariusz „Pudzian” Pudzianowski wkrótce ma walczyć podczas gali KSW najprawdopodobniej z Islandczykiem Hafthorem Bjornssonem z Islandii. 

Czy w kolejnej walce spotkają się właśnie te dwie legendarne postaci sportów walki w Polsce – były mistrz świata strongmenów Pudzianowski i były mistrz KSW Chalidow?

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Kto zagra w finale Ligi Mistrzów? Kup najnowszy GIGA Sport i zgarnij koszulkę Mbappe!!!

Robert Lewandowski, Erling Haaland, czy Kylian Mbappe? Kto wygra Ligę Mistrzów? GIGA plakaty: Mbappe, Manchesteru City, Lewego, Watkinsa, Jamala, Martineza, Diaza Kane'a i Fornala. A do...