Pudzian ambasadorem polskich czołgów ciężkich w WORLD OF TANKS BLITZ

-

- Reklama -

World of Tanks Blitz informuje, że w grze pojawiło się niedawno 5 nowych, polskich czołgów ciężkich, a ich ambasadorem został Mariusz Pudzianowski, polski zawodnik MMA (16-7, 11 KO) oraz 5-krotny mistrz świata Strongman.

Nowe czołgi są twarde, ciężko opancerzone, zdolne znokautować przeciwnika jednym uderzeniem, podobnie jak niedawno zrobił to sam Mariusz Pudzianowski w ostatniej walce. W materiale wideo promującym współpracę widzimy naszego bohatera w nietypowej sytuacji treningu jogi, jednocześnie grając w grę i kierując potężnymi bestiami – https://youtu.be/dC89HCF2kko

Lubię World of Tanks Blitz za różnorodność gry. Jeśli chcę szybkiej zabawy to wybieram czołgi lekkie, które dają mi poczucie szybkości i dynamiczną rozgrywkę. Jeśli mam ochotę na taktykę to wtedy gram niszczycielem czołgów strzelając do wrogów z ukrycia albo idę w czołgi średnie i współpracuję z drużyną. A jeśli chcę poczuć się naprawdę potężnie to wsiadam do ciężkich czołgów, onieśmielających oponentów. Zdecydowanie nowe, ciężkie czołgi z Polski będą moim podstawowym wyborem i mam nadzieję, że zobaczę się z moimi fanami w bitwach World of Tanks Blitz!” mówi Mariusz Pudzianowski.

- Reklama -

Nowe czołgi oferują zróżnicowane podejście do rozgrywki40TP Habicha VI poziomu to dobre uszkodzenia i celność, dzięki czemu jest przystosowany do oddawania celnych strzałów ze średniej i dużej odległości. Jego bliski kuzyn i kolejny czołg w drzewku technologicznym 45TP Habicha VII poziomu ma podobne cechy, ale jest bardziej opancerzony i lepszy w bliskim kontakcie z wrogiem. Na VIII poziomie 53 TP Markowskiego stanowi potrójne zagrożenie, oferując graczom dobry pancerz, duże opuszczenie działa i wysoką penetrację, co czyni go doskonałym narzędziem do zadawania obrażeń. Tyszkiewicz IX poziomu może również narobić wiele szkód, ale dowódcy powinni pamiętać o blokowaniu uszkodzeń swoimi wieżyczkami, aby utrzymać tę maszynę w walce. Na X poziomie 60TP Lewandowskiego jest najlepszym czołgiem ciężkim w nowej linii z naprawdę mocnym pancerzem i działem o wysokich uszkodzeniach, idealnym do wymiany ognia podczas natarcia.

Polskie czołgi będą wyposażone w unikatowe zaopatrzenie dostępne tylko dla nich. Do wyboru mamy klasyczne polskie dania jak żurek i faworki zwiększające umiejętności załogi w bitwie. Ponadto nasze jednostki mogą używać pocisków wolframowych, ulepszonego prochu czy oleju przekładniowego zwiększające statystyki pojazdów w bitwie.

World of Tanks Blitz to jedna z najpopularniejszych gier wideo w Polsce i n świecie. Globalnie tytuł zanotował już ponad 170 000 000 instalacji, a w Polsce przeszło 4 000 000 graczy spróbowało fenomenu mobilnych czołgów. Tytuł jest dostępny na wielu platformach sprzętowych i oferuje cross play (rozgrywkę między różnymi systemami i platformami) oraz cross save (korzystając z jednych danych do logowania można przenosić swoje postępy między różnymi systemami czy platformami).

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Specjalny GIGA Sport na mecze Polski. Szalik lub minikoszulka dla każdego!!!

Reprezentacja Polski od A do Z, czyli każdy piłkarz w pigułce. Biało-czerwoni podczas EURO 2024 zagrają jeszcze z Austrią i Francją. Nie jesteśmy faworytami,...