PSG zainteresowane sprowadzeniem obrońcy Interu

-

- Reklama -

https://www.instagram.com/p/CeVeckAt4Gv/

Milan Skriniar po wyśmienitym sezonie w barwach Interu znalazł się na liście życzeń wielu klubów. Wśród nich w walce o Słowaka dołączyło PSG.

- Reklama -

Środkowy obrońca wicemistrza Włoch przez cały rok był w życiowej formie stając się jednym z filarów klubu z Mediolanu. Na swojej pozycji udało mu się strzelić aż 3 bramki i zanotować 3 asysty, co jest niezwykle wybitnym osiągnięciem. Swoją świetną grą przyciągnął zainteresowanie ze strony paryskiego klubu. Jego transfer do stolicy Francji wzmocniłby defensywę PSG, która była ich najsłabszym punktem w tym sezonie. Zwiększenie konkurencji na tej pozycji pozwalałoby na szerszy wybór zawodników do wyjściowego składu. Jak podaje Fabrizio Romano PSG jest mocno zdeterminowane, aby pozyskać 27-latka już w tym okienku transferowym. Wysokość jego zarobków zawartych w umowie zależeć będzie od kwoty jaką trzeba będzie zapłacić za usługi słowackiego obrońcy. Taka transakcja przyniosłaby duże zyski klubowi z Mediolanu, które mogłyby zostać wykorzystane do pozyskania nowych zawodników. Ostateczna decyzja dotycząca przyszłości Skriniara ujawni nam czy pozostanie on w Interze na kolejny sezon.

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Operacja Katar. Wszystko o mistrzostwach świata w najnowszym GIGA Sporcie!

Mundialowy GIGA Sport już w sprzedaży!!! Wielki poster polskiej reprezentacji i GIGA terminarz turnieju, piłki adidas prosto z Kataru i najnowsza FIFA 23!!! Ranking gwiazd mundialu...