PSG podpisał nowy kontrakt z Mbappe

-

- Reklama -

15-letni brat gwiazdy reprezentacji Francji Kyliana Mbappe – Ethan, podpisał profesjonalny kontrakt z mistrzami Francji.

W 2019 roku młodszy z braci Mbappe ubiegał się o angaż do słynnej akademii piłkarskiej Clairefontaine. Tam też szkolił się Kylian w latach 2011-13, po czym trafił do Monaco. Ostatecznie Ethan do tej szkółki jednak nie trafił, podpisał zaś kontrakt z PSG.

– Ten dzieciak ma jakość. Najlepszym tego dowodem jest to, że trenuje w PSG. To elegancki pomocnik. Ma dużo luzu, jest bardzo inteligentny – scharakteryzował Ethana dyrektor akademii.

- Reklama -

PSG podpisał z młodszym z braci Mbappe nowy kontrakt do 2024 roku.

„Paris Saint-Germain z przyjemnością ogłasza podpisanie dwóch kontraktów z młodymi paryżanami na następne trzy sezony. Urodzone w 2006 roku obiecujące młode talenty związały się ze stołecznym klubem na sezony 2021/2022, 2022/2023 i 2023/2024. Klub życzy im wszystkiego najlepszego w barwach Paris Saint-Germain” – napisał paryski klub w specjalnym oświadczeniu.

Oprócz Ethana Mbappe nowy kontrakt z klubem podpisał też inny młody francuski zawodnik – Senny Mayulu.

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Lewandowski i gwiazdy nowej Barcelony! Szczegóły w najnowszym GIGA Sporcie!!!

FC Barcelona planuje już letnie transfery. Prezes Joan Laporta zdradził, że klub chce pozyskać prawego obrońcę, stopera i napastnika. Z kim będzie grał w...