Przyszłość Koulibaly’ego wciąż nieznana

-

- Reklama -

https://www.instagram.com/p/Cdp8FqsKsPs/

Drużyna z Neapolu ma za sobą świetny sezon za, który w dużym stopniu należą się gratulacje Kalidou Koulibaly’emu. Senegalczyk był filarem swojego zespołu i w wielu ważnych momentach potrafił wpłynąć na wynik meczu. Nie dziwne więc, że coraz więcej klubów stara się pozyskać tego rasowego obrońcę. Wśród głównych kandydatów wymienia się Fc Barcelonę, jednak problemy budżetowe Katalończyków utrudniają zrealizowanie tej transakcji. Jak podaje Fabrizio Romano sam piłkarz odniósł się do tej sytuacji:

- Reklama -

” Nie będę cię okłamywał. Nie wiem co się wydarzy z moją przyszłością. Na razie skupiam się na grze w reprezentacji Senegalu, a później zobaczymy co się stanie.”

Kontrakt Koulibaly’ego z Napoli wygasa w czerwcu 2023 roku, a klub będzie czekał na decyzję obrońcy dotyczącą jego odejścia. Transfer 30-latka wiązałby się z pilnym poszukiwaniem zastępstwa na jego miejsce. Głównym, więc założeniem drużyny z Neapolu jest zatrzymanie Senegalczyka na następny sezon. Sam zawodnik okazywał dużą chęć przejścia do Fc Barcelony, nie znaczy to jednak, że nie rozważy ofert innych zespołów. Jego wybór będzie miał duży wpływ na siłę linii defensywnej Napoli.

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Lewy kontra Haaland. Kto jest lepszy? Pojedynek snajperów w najnowszym GIGA Sporcie!

Październikowy GIGA Sport już w sprzedaży. Wielkie postery polskiej reprezentacji i Barcelony, piłka Lewego prosto z Hiszpanii oraz oryginalna koszulka najlepszego snajpera Europy!!! Ranking Ligi Mistrzów,...