Przygody pięknej gimnastyczki

-

- Reklama -

Magdalena Brzeska, niemiecka gimnastyczka polskiego pochodzenia swoją urodą najpierw urzekła świat gimnastyki, a teraz robi furorę w showbiznesie. Urodzona w Gdyni 43-latka, która  ma za sobą m.in. sesję w „Playboyu”, w Niemczech jest popularną celebrytką.

Brzeska to 26-krotna mistrzyni Niemiec w gimnastyce artystycznej. Na arenie międzynarodowej na podium nie stawała. Jej życiowe osiągnięcia to udział w igrzyskach olimpijskich w Atlancie, w których zajęła dziesiąte miejsce, a także ósma lokata na mistrzostwach świata w 1995 roku. Karierę zakończyła bardzo szybko, mając niespełna 20 lat.

Była gimnastyczka po zakończeniu kariery sportowej zajęła się showbiznesem. Urodzona w Gdyni Brzeska nadal wygląda zjawiskowo. Jest bywalczynią imprez celebrytów i pokazów mody. Regularnie występuje również w różnego rodzaju programach telewizyjnych typu „Gwiazdy tańczą na lodzie” i „Taniec z Gwiazdami”. W 2011 roku pozowała nawet dla niemieckiej edycji „Playboya”.

- Reklama -

Rok później Brzeska zwyciężyła w piątej edycji niemieckiego programu Let’s Dance. Wystąpiła również w jednym z odcinków serialu Ojciec Mateusz. Obecnie realizuje się jako aktorka i gra w jednym z niemieckich seriali.

Sportsmenka ma za sobą kilka związków, także ze sportowcami. W 1996 roku w Niemczech plotkowano, że spotyka się z ukraińskim bokserem Władimirem Kliczką. Później Brzeska dwa razy wychodziła za mąż. W latach 2001-2002 była żoną piłkarza VfL Bochum, Petera Peschela, z którym ma dwie córki. W 2002 roku małżeństwo rozwiodło się.

W grudniu 2009 roku Magda ponownie stanęła na ślubnym kobiercu. Tym razem z urodzonym w Polsce deweloperem Sebastianem Sabołockim. Ten związek przetrwał 15 miesięcy.

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Specjalny GIGA Sport na mecze Polski. Szalik lub minikoszulka dla każdego!!!

Reprezentacja Polski od A do Z, czyli każdy piłkarz w pigułce. Biało-czerwoni podczas EURO 2024 zagrają jeszcze z Austrią i Francją. Nie jesteśmy faworytami,...