Polski tenisista zaręczony z pięknością

-

- Reklama -

Kamil Majchrzak – tenista numer dwa w Polsce podzielił się z fanami znakomitą wiadomością. Przyjaciel Huberta Hurkacza z reprezentacji Polski zaręczył się z piękną Martą.

„Moja narzeczona! Dzięki Tobie moje życie jest pełne! Każdego dnia kocham cię coraz bardziej” – takie wyznanie miłości dodał Kamil Majchrzak do postu na Instagramie, w którym zamieścił zdjęcia z zaręczyn.

Tenisista z Piotrkowa Trybunalskiego zajmuje obecnie 119. miejsce w rankingu ATP. Polak na kortach zarobił już w karierze 1,23 mln dolarów. 

- Reklama -

Ten sezon nie jest jednak udany dla Polaka. Po wyleczeniu kolejnego urazu tenisista z Piotrkowa Trybunalskiego zmagał się z kolejnym aż w końcu poinformował przed tygodniem, że z powodu kontuzji nadgarstka przedwcześnie kończy sezon.

„Bez względu na okoliczności, sezon 2021 jest dla mnie wyjątkowy, gdyż miałem możliwość reprezentować Polskę na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio” – napisał Majchrzak, który w był już w Top-100 rankingu ATP, ale obecnie jest na pozycji 119.

Dużo lepiej jest w życiu prywatnym. Przyjaciel Huberta Hurkacza oświadczył się pięknej partnerce – Marcie, która natychmiast podzieliła się tą infomacją na Instagramie.

 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Marta (@dybsonek)

- Reklama -

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

GIGA Sport wydanie specjalne na EURO. Naklejki gwiazd gratis w każdym egzemplarzu!!!

Robert Lewandowski, Jude Bellingham, czy Kylian Mbappe? A może znów Cristiano Ronaldo? Kto będzie gwiazdą EURO 2024? Szczena na budzie, czyli opowieść o Wojtku Szczęsnym GIGA...