Polski bramkarz niespodziewanie wraca do Liverpoolu

-

Kamil Grabara w sezonie 2020/2021 wypożyczony przez Liverpool grał w duńskim klubie Aarhus. Dość niespodziewanie młodzieżowy reprezentant Polski wraca jednak teraz do Anglii.

W duńskich rozgrywkach Kamil Grabara wystąpił w 35 meczach Aarhus. W tym czasie wpuścił 44 gole. Dziesięciokrotnie zachował czyste konto.

W ostatnim meczu sezonu 2020/2021 Polak został bohaterem swojej drużyny. Obronił trzy rzuty karne i znacznie przyczynił się do tego, że Aarhus w kolejnym sezonie zagra w eliminacjach do europejskich pucharów.

Mimo tego Duńczycy potwierdzili rozstanie z polskim bramkarzem, który wraca do Liverpoolu.

– Wielkie podziękowania za czas spędzony w Aarhus. Praca z nim była przyjemnością. Dziękujemy im za pobyt tutaj i życzymy powodzenia w dalszej podróży – powiedział dyrektor sportowy duńskiego klubu.

Umowa 22-letniego bramkarza z Liverpoolem obowiązuje jeszcze przez jeden sezon a jego wartość rynkowa wynosi 2,5 miliona euro. Do tej pory „The Reds” wypożyczali Grabarę do Huddesfield i Aarhus.

Czy w kolejnym sezonie młody Polak zadomowi się wreszcie w Liverpoolu.

Nowy GIGA SPORT już na rynku:

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Królowe futbolu 2022. Świąteczny GIGA SPORT już w jest!!!

Wybieramy króla futbolu 2022 roku! Dajemy Wam wywiady z Neymarem, Wilfredo Leonem i Dawidem Kubackim! Plakaty Viniciusa, Haalanda, Casha, Pedriego, Leona, Liverpoolu i Lewandowskiego (cz....

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here