Piłkarska pani prezes i jej czerwone Ferrari

-

- Reklama -

Izabela Łukomska – Pyżalska, była modelka Playboya i prezes piłkarskiego klubu Warta Poznań pochwaliła się nowym samochodem – czerwonym Ferrari.

Bizneswoman z Poznania i matka szóstki, a kilka lat temu prezes piłkarskiego klubu Warta Poznań na Instagramie pochwaliła się swoim nowym bolidem – czerwonym Ferrari California. Co ciekawe, zdjęcie zostało wykonane w Poznaniu, tuż przy stadionie Warty.

Ferrari California wyprodukowane przez włoskiego producenta samochodów sportowych może rozpędzić się do 340 km/h i przyspiesza do 100 km/h w 3,5 s. Ten model nie dość, że szybki, to luksusowy, kosztuje w polskim salonie ponad milion złotych. Wśród właścicieli tego modelu Ferrari są m.in. Robert Lewandowski, Kim Kardashian, David Beckhama i Nicolas Cage.

- Reklama -

Była modelka rządziła w poznańskim klubie przez 9 lat, a jej rozstanie z Wartą było burzliwe. Chodziło o zaległości finansowe wobec piłkarzy. Po pozbawieniu władzy pani Izabeli, z klubu zostały wyrzucone jej dzieci trenujące w szkółce piłkarskiej. Teraz biznesmenka pojechała swoim nowym ferrari pod ogrodzenie stadionu Warty, a fotografię podpisała ironicznie nawiązując do biało-zielonych barw Warty: „Zielone? Czerwone? Zdecydowanie czerwone!”.

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Kto jest najlpszym snajperem świata? Nowy GIGA SPORT już jest!

Najnowszy GIGA Sport pełen ekstrasów: Ranking snajperów Starcie gigantów w finale Ligi Mistrzów. Kto wygra?Wywiad z Rodrygo. Real, czy Barca?Królowa kortów, czyli Iga GIGA plakaty Roberta...