Peszko typuje wynik z San Marino: „Wieczystą byśmy ich ograli”

-

- Reklama -

Piłkarska reprezentacja Polski rozpoczęła zgrupowanie przed meczami eliminacji mistrzostw świata 2022 z San Marino i Albanią. Mecz Polska – San Marino już w sobotę o 20:45 na Stadionie Narodowym w Warszawie. 

Były 44-krotny reperezentant Polski Sławomir Peszko w programie „Studio Ekstraklasa” wytypował wynik tego meczu. Urodzony w Jaśle skrzydłowy, który grał w piłke m.in. w Lechu Poznań, Wiśle Kraków, Lechii Gdańsk, Parmie i 1.FC Koeln obecnie występuje w czwartoligowej Wieczystej Kraków.

– Wieczystą byśmy ich ograli. Ja stawiam na 7:0 dla Polski – zapewnił Sławomir Peszko.

- Reklama -

Peszko w reprezentacji Polski rozegrał 44 mecze, w których strzelił dwa gole.

Plakat Roberta Lewandowskiego na całą ścianę w najnowszym GIGA SPORCIE! Już w sprzedaży!

 

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Mundialowy GIGA Sport pełen mistrzowskich prezentów. Wygraj telefon i koszulkę mistrzów świata [VIDEO]

GIGAnci Mundialu TYLKO nowym w GIGA Sporcie!!! PSG i Arsenal - najlepsi w Europie Tajemniczy transfer Raphinhi Deskorolkowe triki znów podbite https://www.youtube.com/watch?v=WnbZah9GjZQ I aż 11 GIGA plakatów: Mbappe na...