Ostatni mundial Neymara. Łapcie koszulkę brazylijskiej gwiazdy!

-

Neymar przedłużył kontrakt z francuskim PSG. Brazylijczyk zostanie w stolicy Francji do 2025 roku. Zawodnik strzelił do tej pory w barwach drużyny z Paryża 86 bramek w 113 rozegranych spotkaniach. Razem z Kylianem Mbappe i Leo Messim tworzą w tym sezonie jeden z najbardziej niebezpiecznych ataków na świecie.

GS: Skąd w Brazylijczykach wzięła się tak głęboka miłość do futbolu?

Neymar: Każdy w Brazylii traktuje piłkę nożną bardzo emocjonalnie. Anglicy stworzyli futbol, ale to Brazylia jest krajem piłki nożnej. Każdy gra w piłkę kiedy jest mały i nieważne czy będzie potem profesjonalistą, czy będzie kopał tylko ze znajomymi. Wszyscy mamy do tego sportu ogromne zamiłowanie.

GS: A komu Ty kibicujesz?

Neymar: Nigdy nie kibicowałem konkretnym drużynom. Zawsze zwracałem uwagę na indywidualności. Zidane, Rooney, Lampard czy Beckham to typy zawodników, których lubię. Dla nich oglądam futbol.

GS: Twoje największe marzenia?

Neymar: …

Cały wywiad z Neymarem znajdziecie w najnowszym GIGA Sporcie. Już w sprzedaży!!! Można też wygrać oryginalną koszulkę Neya…

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Królowe futbolu 2022. Świąteczny GIGA SPORT już w jest!!!

Wybieramy króla futbolu 2022 roku! Dajemy Wam wywiady z Neymarem, Wilfredo Leonem i Dawidem Kubackim! Plakaty Viniciusa, Haalanda, Casha, Pedriego, Leona, Liverpoolu i Lewandowskiego (cz....

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here