OSCYP wraca!!! Kultowe zawody snowboardowe znów w Polsce

-

- Reklama -

Po długim śnie zimowym, który z powodu pandemii przedłużył się o ponad rok, OSCYP Snowboard Contest ponownie powraca do Białki Tatrzańskiej!

Po konsultacjach z ośrodkiem Kotelnica data trzynastej edycji zawodów została potwierdzona na dzień 29 stycznia 2022 roku. Najlepsi reprezentanci i reprezentantki z polskiej sceny snowboardowej ponownie pokażą swoje umiejętności w pojedynku o tytuł najlepszego zawodnika podczas OSCYP Contest 2022!

Ostatni weekend stycznia to okres ferii zimowych dla wielu regionów Polski. Właśnie dlatego data trzynastej edycji, najważniejszego wydarzenia w świecie polskiego snowboardingu, została usalona w taki sposób, aby jak największa ilość miłośników sportów zimowych zobaczyć rywalizację na żywo.
OSCYP Contest zostanie ponownie zorganizowany na Kotelnicy w Białce Tatrzańskiej, jednym z najlepszych w Polsce stoków narciarskich.

- Reklama -

Impreza nie jest biletowana, a przy okazji za darmo można przetestować sprzęt od Burton Snowboards i spróbować oscypka grillowanego w snowboardowym
stylu!

OSCYP Contest to zawody snowboardowe z największym stażem na polskiej scenie. W ciągu kilkunastu lat przez zawody przewinęła się ścisła czołówka naszej lokalnej sceny. Zwycięzcy rywalizacji to zawodnicy i zawodniczki reprezentujący nasz kraj na arenie międzynarodowej. Na liście startującej
znajduje się między innymi były Olimpijczyk Michał Ligocki, a także Wojtek Pawlusiak, Tomek Wolak, Rafał Sypień, Kasia Rusin i wiele innych utalentowanych riderów z różnych stron świata.

Oprócz samej rywalizacji, obok zbudowanych specjalnie skoczni i przeszkód, planowane jest stworzenie miasteczka snowboardowego, w ramach którego miłośnicy jazdy na desce mogą zrelaksować się przy muzyce serwowanej przez Red Bulla, sprawdzić nowości techniczne od Burton Snowboards, zrobić zdjęcie w Instagramowej strefie Radia CZWÓRKA, a także zasmakować specjałów
z góralskiego grilla.

Bądź częścią historii zajawki. Przyjedź w 29 stycznia do Białki Tatrzańskiej i zobacz na jakim poziomie jest obecnie polski snowboarding!!!

- Reklama -

Świąteczny GIGA czeka na Was!!!

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Kto zagra w finale Ligi Mistrzów? Kup najnowszy GIGA Sport i zgarnij koszulkę Mbappe!!!

Robert Lewandowski, Erling Haaland, czy Kylian Mbappe? Kto wygra Ligę Mistrzów? GIGA plakaty: Mbappe, Manchesteru City, Lewego, Watkinsa, Jamala, Martineza, Diaza Kane'a i Fornala. A do...