Niepodzianka dla dzieci od Neymara

-

Neymar Jr. i PUMA wspólnie sprawili wyjątkową niespodziankę dzieciom z brazylijskiego klubu piłkarskiego Centro da Coroa FC. W ramach kampanii Only See Great wspólnie zachęcili brazylijskie dzieci do podążania za marzeniami.

Kampania 'Only See Great’ ma za zadanie inspirować następne pokolenia do osiągania wielkości na boisku jak i poza nim, a także do wiary w siebie i realizacji swoich marzeń. Dlatego też, Neymar Jr. wraz z PUMA zorganizowali niezapomniany dzień dla dzieci z Centro da Coroa FC – lokalnego klubu piłkarskiego znajdującego się w rodzinnym regionie Neymara Jr. – São Paolo.

Najmłodsi otrzymali prezenty oraz specjalną kartkę z wiadomością od Brazylijczyka, w której poprosił o namalowanie swoich marzeń. Gdy dzieci skończyły rysować, na ekranie pojawił się Neymar Jr.

„Centro da Coroa FC to klub piłkarski, który stale dąży do propagowania sportu wśród dzieci i młodzieży” – powiedział Thadeu P. Nogueira, Football Director w Centro da Coroa FC. „Neymar Jr. zrobił coś tak wyjątkowego dla dzieci, że pozostanie to na długo w ich pamięci. To był jeden z najlepszych dni w ich życiu i zachęcił, aby dalej podążali za marzeniami.”

„To było naprawdę emocjonujące doświadczenie, dzielenie się moimi przygodami i inspiracjami z dziećmi z mojej ojczyzny napełniło mnie ogromną radością” – powiedział Neymar Jr.

„Moje początki też były skromne, więc chciałem zainspirować je do podążania za swoimi marzeniami bez względu na to, jak wygląda ich obecna sytuacja i gdzie zaczynają swoje kariery. Wierzcie w siebie i podążajcie za swoimi marzeniami”.

Specjalne piłki od Neymara mamy dla Was w najnowszym GIGA Sporcie. Zdobądź taaaaką gałę!!!!

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Królowe futbolu 2022. Świąteczny GIGA SPORT już w jest!!!

Wybieramy króla futbolu 2022 roku! Dajemy Wam wywiady z Neymarem, Wilfredo Leonem i Dawidem Kubackim! Plakaty Viniciusa, Haalanda, Casha, Pedriego, Leona, Liverpoolu i Lewandowskiego (cz....

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here