Nieoficjalnie: Messi podpisze kontrakt z FC Barceloną

-

- Reklama -

Hiszpański dziennik „Il Mundo Deportivo” donosi, że saga związana z negocjacjami dotyczącymi nowego kontraktu Lionela Messiego z FC Barceloną dobiega końca. Decyzja w tej sprawie ma zostać ogłoszona w ciągi kilku następnych dni.

Messi przebywa jeszcze na Ibizie, gdzie spędza wakacje. Jednak według hiszpańskich dziennikarzy Argentyńczyk, który oficjalnie jest wolnym zawodnikiem, w ciągu kilku następnych dni ma podpisać kolejną umowę z Barceloną.

Z doniesień wynika, że prezydent klubu Joan Laporta doszedł już do porozumienia z Messim, a teraz czeka na odpowiedni moment, by ogłosić pozostanie gwiazdora w klubie.

- Reklama -

Takim momentem miałyby być prestiżowe rozgrywki towarzyskie Trofeu Joan Gamper, których gospodarzem jest FC Barcelona. Nazwa pucharu jest hołdem dla założyciela, zawodnika i prezydenta klubu Joana Gampera. Katalończycy rozegrają finał z Juventusem FC w niedzielę (8. sierpnia). Do tego czasu Laporta powinien ogłosić „powrót Messiego do domu”.

- Reklama -

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

LIGA MISTRZÓW – Kto zagra w finale

Mistrzowski GIGA Sport już w sprzedaży!!! Wielkie postery gwiazd mundialu - Leo Messiego i Kyliana Mbappe, a także Alvareza, Gaviego, Richarlisona, Bellinghama, Kubackiego i Szczesnego,...