Nie wydasz majątku! Zaskakujące ceny w luksusowym hotelu Cristiano Ronaldo

-

- Reklama -

Cristiano Ronaldo jest właścicielem dwóch hoteli i włąśnie otworzył następny w Madrycie. Portugalski piłkarz ma w planie stworzenie pięciu kolejnych m.in. w Marakeszu, Manchesterze, Paryżu i Nowym Jorku.

Gigantyczne pieniądze zarabiane na boisku Cristiano Ronaldo inwestuje m.in. w sieć swoich hoteli. Na razie otwarte są obiekty na Maderze w Funchal oraz w stolicy Portugalii, Lizbonie. Niedługo otwarte powinny zostać też hotele w Marrakeszu, Manchesterze, Madrycie, a także Paryżu i Nowym Jorku.

Hotel w Lizbonie znajduje się w odrestaurowanym budynku w zabytkowej części miasta. Głównie są w nim pokoje dwuosobowe, a w samym hotelu znajduje się też restauracja specjalizująca się w lokalnych specjałach.

- Reklama -

Obiekt w Funchal na Maderze położony jest w samym porcie na przeciwko kasyna. Największą atrakcją jest muzeum Cristiano Ronaldo, które znajduje się obok, a mając wykupiony nocleg w hotelu, można zwiedzać sie nawet bezpłatnie. Goście mają też do dyspozycji basen z pięknym widokiem oraz siłownię na otwartym powietrzu.

Oba obiekty mają po cztery gwiazdki i wydawać by się mogło, że będą bardzo drogie, skoro są sygnowane nazwiskiem jednego z najlepszych piłkarzy na świecie. Tymczasem ceny w Lizbonie rozpoczynają się od 300 złotych za pokój dwuosobowy za noc. Najdroższe kosztują już około 1000 złotych.

Nieco drożej jest na Maderze. W hotelu w kurorcie za noc w dwuosobowym pokoju ceny rozpoczynają się od 409 złotych, ale z wliczonym w cenę śniadaniem.

Najdrożej będzie w nowootwartym hotelu piłkarza w centrum Madrytu. Pestana CR7 przy Gran Via Madrid to bardzo prestiżowy adres. Do tego w pięknie odnowionym stuletnim budynku goście mają do swojej dyspozycji taras z widokiem na centrum miasta, klub fitness oraz kilka restauracji. Ceny w madryckim hotelu CR7 rozpoczynaja się od 500 złotych za dobę.

- Reklama -

Ronaldo twierdzi, że zjemy tam najlepsza pizzę w mieście.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Cristiano Ronaldo (@cristiano)

Kolejny hotel Ronaldo powstaje w Anglii. FCBStudios otrzymało od Rady Miasta Manchester oficjalne pozwolenie na realizację projektu hotelu Picadilly. Budynek został zaprojektowany specjalnie dla marki Cristiano Ronaldo – CR7.

Hotel, ktory znajduje się w świetnej lokalizacji zaoferuje gościom ponad 150 pokoi o wysokim standardzie, luksusowe bary i przestrzenie na dachu.

Na potrzeby projektu odnowiony zostanie XX – wieczny budynek  wykorzystywany wcześniej jako biurowiec i magazyn, znany jako Halls Building. W ramach renowacji wyremontowana zostanie również tawerna Piccadilly, która zajmuje parter zabytkowego budynku.

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

GIGA Sport wydanie specjalne na EURO. Naklejki gwiazd gratis w każdym egzemplarzu!!!

Robert Lewandowski, Jude Bellingham, czy Kylian Mbappe? A może znów Cristiano Ronaldo? Kto będzie gwiazdą EURO 2024? Szczena na budzie, czyli opowieść o Wojtku Szczęsnym GIGA...