Nie wszystkim piłkarzom podoba się dieta Cristiano Ronaldo

-

- Reklama -

Brytyjska prasa rozpisuje się o wpływie Cristiano Ronaldo na dietę i menu całego zespołu Manchesteru United. Nie wszystkim podobają się jednak propozycje kulinarne CR7 – twierdzi dziennik „The Sun”.

Według informacji tej gazety, Cristiano Ronaldo narzucił reszcie zespołu swoją dietę. Kucharz drużyny otrzymał konkretne instrukcje od Portugalczyka. Początkowo koledzy z drużyny byli zachwyceni, ale teraz słychać narzekania piłkarzy „Czerwonych Diabłów” na dietetyczne kaprysy nowego kolegi.

Jednym z najbardziej kontrowersyjnych dań jest bacalhau a bras.  To jedno z najpopularniejszych portugalskich dań, którego głównym składnikiem jest niezwykle popularny w Portugalii suszony, solony dorsz – bacalhau. Portugalczycy szczycą się tym, że potrafią przygotować dorsza na 1000 sposobów.

- Reklama -

– On to bardzo lubi i dobrze to funkcjonuje w jego diecie, ale innym graczom już to danie nie pasuje. Cristiano jest jednak bardzo skoncentrowany na swoich sprawach – twierdzi dziennik „The Sun”.

Wywiad z Cristano Ronaldo znajdziecie już w piątek w najnowszym GIGA Sporcie. A do wygrania jeszcze najnowsza koszulka CR7!!!

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Łowcy goli, czyli TOP 5 napadziorów. Najnowszy GIGA Sport już w sprzedaży! W każdym numerze karty gwiazd EKSTRAKLASY gratis!!!

Robert Lewandowski, Erling Haaland, Salah, Felix, czy ktoś inny? Przedstawiamy najlepszych napadziorów Europy!!! GIGA plakaty: Haalanda, Salaha, Śliwki, Zmarzlika i polskich skoczków (terminarz). A do tego...