Neymar zaatakował sędziego [VIDEO]

-

Brazylia wygrała 1:0 z Kolumbią w meczu eliminacji do mistrzostw świata w Katarze i jest już pewna gry na najbliższym mundialu. Negatywnym bohaterem spotkania był Neymar, który zaatakował sędziego i powinien dostać czerwoną kartkę.

Neymar od poczatku meczu był ostro atakowany przez obrońcow Kolumbii. Rywale od początku moco pilnowali gwiazdora PSG. Niestety Neymar nie wytrzymał nerwowo. W dziewiątej minucie meczu po jednym z ostrych zagrań ruszył w kierunku arbitra, domagając się surowszej kary. Doszło do fizycznego kontaktu między piłkarzem i sędzą.

Niemal zetknął się głowami z sędzią, ale ostatecznie za swoje zachowanie nie dostał nawet żółtej kartki.

Żółtą kartkę zarobił dopiero w 74. minucie, gdy Brazylia prowadziła już 1:0. To właśnie Neymar asystował przy golu Lucasa Paquety.

„Canarinhos” w dwunastu meczach eliminacyjnych odnieśli jedenaście zwycięstw moga się już pakowac na mundial w Katarze.

29-letni Neymar wystąpił w dziewięciu z tych spotkaniach. Zdobył siedem bramek i zanotował osiem asyst. Ogółem dla reprezentacji Brazylii piłkarz PSG strzelił już 70 bramek w 155 meczach.

Wywiad z Neymerm i jego GIGA plakat otrzymacie w śwątecznym GIGA Sporcie. Niedługo już w sprzedaży!

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Królowe futbolu 2022. Świąteczny GIGA SPORT już w jest!!!

Wybieramy króla futbolu 2022 roku! Dajemy Wam wywiady z Neymarem, Wilfredo Leonem i Dawidem Kubackim! Plakaty Viniciusa, Haalanda, Casha, Pedriego, Leona, Liverpoolu i Lewandowskiego (cz....

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here