Neymar zaatakował sędziego [VIDEO]

-

- Reklama -

Brazylia wygrała 1:0 z Kolumbią w meczu eliminacji do mistrzostw świata w Katarze i jest już pewna gry na najbliższym mundialu. Negatywnym bohaterem spotkania był Neymar, który zaatakował sędziego i powinien dostać czerwoną kartkę.

Neymar od poczatku meczu był ostro atakowany przez obrońcow Kolumbii. Rywale od początku moco pilnowali gwiazdora PSG. Niestety Neymar nie wytrzymał nerwowo. W dziewiątej minucie meczu po jednym z ostrych zagrań ruszył w kierunku arbitra, domagając się surowszej kary. Doszło do fizycznego kontaktu między piłkarzem i sędzą.

- Reklama -

Niemal zetknął się głowami z sędzią, ale ostatecznie za swoje zachowanie nie dostał nawet żółtej kartki.

Żółtą kartkę zarobił dopiero w 74. minucie, gdy Brazylia prowadziła już 1:0. To właśnie Neymar asystował przy golu Lucasa Paquety.

„Canarinhos” w dwunastu meczach eliminacyjnych odnieśli jedenaście zwycięstw moga się już pakowac na mundial w Katarze.

29-letni Neymar wystąpił w dziewięciu z tych spotkaniach. Zdobył siedem bramek i zanotował osiem asyst. Ogółem dla reprezentacji Brazylii piłkarz PSG strzelił już 70 bramek w 155 meczach.

- Reklama -

Wywiad z Neymerm i jego GIGA plakat otrzymacie w śwątecznym GIGA Sporcie. Niedługo już w sprzedaży!

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Operacja Katar. Czy Polacy dadzą radę? Wszystko o mistrzostwach świata w najnowszym GIGA Sporcie!

Mundialowy GIGA Sport już w sprzedaży!!! Wielki poster polskiej reprezentacji i GIGA terminarz turnieju, piłki adidas prosto z Kataru i najnowsza FIFA 23!!! Ranking gwiazd mundialu...