Neymar w nowej kampanii

-

- Reklama -

Przez cały rok ambasadorzy PUMA, tacy jak Neymar Jr, Winnie Harlow, Antoine Griezmann, Pep Guardiola, Karsten Warholm, Mondo Duplantis, Usain Bolt, Cara Delevingne, Lamelo Ball, Skylar Diggins-Smith, Kyle Kuzma, Lewis Hamilton, Rickie Fowler, czy Virat Kohli, przedstawią swoje osobiste spojrzenie na dążenie do sukcesu w nadzwyczajnych czasach w wyjątkowej serii wywiadów.

Inspiracją dla całej kampanii jest Shawn „JAY-Z” Carter, który po raz pierwszy powiedział: „I only see great. I don’t see good. I don’t see compromise. We should always strive to make something great, something that will last.” (Widzę tylko perfekcję. Neguję przeciętność. Powinniśmy zawsze dążyć do stworzenia czegoś wielkiego, czegoś, co przetrwa)

„JAY podzielił się swoimi osobistymi przemyśleniami na temat wielkości podczas jednej z naszych pierwszych dyskusji na temat wzornictwa i projektowania produktów” – powiedział Adam Petrick, Global Director of Brand and Marketing w PUMA. „Jego cytat doskonale reprezentował przesłanie, które jako marka chcieliśmy przekazać w tym wyjątkowym roku, pełnym wydarzeń sportowych, takich jak Igrzyska Olimpijskie w Tokio. Myślę, że przesłanie dotyczy odrzucenia wszystkiego, co nie jest wspaniałe, spojrzenia w głąb siebie i dostrzeżenia czegoś, czego nie widzi nikt inny.”

- Reklama -

Komentarze JAY-Z podsumowują przesłanie, które PUMA chce przekazać w roku, w którym świat ma nadzieję na przezwyciężenie pandemii i oczekuje wielkich wydarzeń sportowych, takich jak Mistrzostwa Świata Formuły 1, Mistrzostwa Europy w piłce nożnej i oczywiście Igrzyska Olimpijskie w Tokio.

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Kto zagra w finale Ligi Mistrzów? Kup najnowszy GIGA Sport i zgarnij koszulkę Mbappe!!!

Robert Lewandowski, Erling Haaland, czy Kylian Mbappe? Kto wygra Ligę Mistrzów? GIGA plakaty: Mbappe, Manchesteru City, Lewego, Watkinsa, Jamala, Martineza, Diaza Kane'a i Fornala. A do...