Neymar porozumiał się z Barceloną

-

- Reklama -

Brazylijczyk Neymar odszedł z FC Barcelony do Paris Saint-Germain w 2017 roku i od tego czasu trwał spór o kasę. Dziś katalonski klub oficjalnie poinformował o zawarciu porozumienia z Brazylijczykiem.

W 2017 roku PSG wyłożył za piłkarza rekordowe 222 miliony euro. Kilka miesięcy wcześniej Neymar przedłużył kontrakt z „Blaugraną” i na jego mocy miał dostać bonus za to, że podpisał nową umowę.

Pieniądze nie trafiły jednak nigdy na jego konto, a „Barca” uznała, że mu się nie należą, gdyż odszedł do PSG. Sprawa trafiła  w 2017 roku do sądu.

- Reklama -

Niewando Neymar podpisał nowy kontrakt z PSG i jego ponowna gra dla Barcelony, o której spekulowano, jest wykluczona. Brazylijczyk zdołał porozumieć się jednak z prezesem Joanem Laportą i nowymi władzami Barcelony. Potwierdzono to w oficjalnym komunikacie:

„Klub i zawodnik podpisali ugodę, kończącą postępowanie sądowe, które toczyło się między obiema stronami. Pozasądowo i polubownie zamknięto trzy roszczenia pracownicze oraz jedno postępowanie cywilne”.

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

GIGA Sport wydanie specjalne na EURO. Naklejki gwiazd gratis w każdym egzemplarzu!!!

Robert Lewandowski, Jude Bellingham, czy Kylian Mbappe? A może znów Cristiano Ronaldo? Kto będzie gwiazdą EURO 2024? Szczena na budzie, czyli opowieść o Wojtku Szczęsnym GIGA...