Nazista rosyjski z MMA i jego idol grożący Polsce

-

- Reklama -

Pełnoskalowa rosyjska inwazja na Ukrainę trwa już prawie od roku. A wciąż nie brakuje piewców owej barbarii dziejącej się w wyniku neoimperialnych rojeń kremlowskiego satrapy Władimira Putina. Tym razem „błysnął” były zawodnik MMA Michaił Turkanow.

Odznaczony neonazista

Turkanow otrzymał rosyjskie odznaczenie państwowe, to tzw. Order Odwagi. Władze bowiem doceniły „sukces” tego byłego sportowca w „denazyfikacji”. Szkopuł w tym, że walczący z rzekomymi nazistami w Ukrainie Turkanow sam jest neonazistą.

- Reklama -

Ów nikczemnik był wiele razy karany w swym kraju grzywną za publiczne pokazywanie niektórych symboli. Na jego ramieniu wytatuowana jest swastyka, ale nie tylko ona zwraca uwagę.

Symbole nazistowskie na ciele

Na prawym ramieniu więc, jako się rzekło, ma wytatuowaną swastykę, główny symbol narodowego socjalizmu, na lewym ramieniu natomiast znak białego braterstwa, krzyż celtycki, na prawym przedramieniu A.C.A.B, dwie ósemki, na prawym nadgarstku liczbę 14 w słońcu – tak wynika z archiwalnych akt ministerstwa spraw wewnętrznych Rosji, do których dotarli przeciwnicy kremlowskiej dyktatury.

Wyjaśnijmy Państwu, że 14/88 to hasło kodowe neonazistów, odpowiada liczbie słów w zdaniu będącym credo nazistów: „Musimy zabezpieczyć istnienie naszego narodu i przyszłość dla białych dzieci”, natomiast 88 to zakodowane powitanie piewców Hitlera: „Heil Hitler”, tak to wygląda.

- Reklama -

To festiwal hipokryzji, neonazista walczy z wyimaginowanymi neonazistami, a otrzymał za tę „walkę” Order Odwagi, który jest przyznawany od 1994 r. za zasługi cywilne obywatelom Federacji Rosyjskiej. Ustanowiony został przez prezydenta Borysa Jelcyna. 

Fascynat MMA Kadyrow grozi Polsce

Dodajmy, że angażujący się w MMA czeczeński watażka Ramzan Kadyrow, który dotąd w Ukrainie głównie się kompromitował, także dał o sobie znać. Mianowicie wylał kubeł pomyj na Polskę za wspieranie walczącej z barbarią Putina Ukrainy. Stwierdził, że kolejnym krajem do „denazyfikacji” powinna być Polska, która służy władzom w USA i liczy na łaskę Waszyngtonu ws. dostaw broni. Kadyrow zatracił się w absurdach aż tak, że dostrzegł w Polsce… satanizm, który uważa, że należy wyplenić. To kolejny szaleniec ogarnięty wojennym obłędem.

Nowe GIGA Sport już w sprzedaży!!!

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Łowcy goli, czyli TOP 5 napadziorów. Najnowszy GIGA Sport już w sprzedaży! W każdym numerze karty gwiazd EKSTRAKLASY gratis!!!

Robert Lewandowski, Erling Haaland, Salah, Felix, czy ktoś inny? Przedstawiamy najlepszych napadziorów Europy!!! GIGA plakaty: Haalanda, Salaha, Śliwki, Zmarzlika i polskich skoczków (terminarz). A do tego...