„Najstraszniejszy człowiek świata” trenuje przed walką z „Irańskim Hulkiem”[VIDEO]

-

- Reklama -

„Irański Hulk”, czyli 29-letni siłacz, ważący 180 kilogramów i mierzący 186 centymetrów wzrostu, zmierzy się z Brytyjczykiem Martynem Fordem zwanym „Najstraszniejszym człowiekiem świata”.  Obaj ostro trenują.

Potwierdzono, że ważący niemal 177 kilogramów Sajad Gharibi zmierzy się z mierzącym 203 centymetry Martynem Fordem. Do ich pojedynku dojdzie 2 kwietnia w Londynie.


Obaj przygotowują się do tego pojedynku.

- Reklama -

„Pracuj ciężko w ciszy i pozwól, aby sukces robił hałas. Hej, śliczny chłopcze. Ciesz się pozostałymi dniami. Przyjadę do Londynu” – napisał Gharibi. 

Martyn Ford odpowiada publikując nagranie ze swojego treningu:

 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Martyn Ford (@martynfordofficial)

- Reklama -

„Wszystko gotowe na 100%, wszystko jest podpisane, przypieczętowane, a ja jestem gotowy do pracy. Absolutnie nie mam pojęcia, w co ona gra, ale powiem to… Trenuję na pełnych obrotach. Psychicznie i fizycznie będę gotowy do tej walki. Nie będę czuł współczucia przed kwietniową walką” – napisał „Najstraszniejszy człowieki świata”.

Macie już naknowszy GIGA SPORT???

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

GIGA Sport wydanie specjalne na EURO. Naklejki gwiazd gratis w każdym egzemplarzu!!!

Robert Lewandowski, Jude Bellingham, czy Kylian Mbappe? A może znów Cristiano Ronaldo? Kto będzie gwiazdą EURO 2024? Szczena na budzie, czyli opowieść o Wojtku Szczęsnym GIGA...