Najstraszniejszy człowiek świata kontra „Irański Hulk” [VIDEO]

-

- Reklama -

„Irański Hulk”, czyli 29-letni siłacz, ważący 180 kilogramów i mierzący 186 centymetrów wzrostu, zmierzy się z Brytyjczykiem Martynem Fordem. Angielski dziennik „The Sun” nazywa 39-letniego kulturystę, mierzącego aż 203 centymetry wzrostu „Najstraszniejszym człowiekiem świata”.

„Irański Hulk”, czyli tak naprawdę Sajad Gharibi przygotowuje sie do tej walki, która 2 kwietnia odbedzie się w Londynie. Hulk opublikował właśnie nagranie z treningu, gdzie najpierw gołymi rękami rozbija arbuza, później trzyma w ręku wielki metalowy kloc i holuje samochód, a następnie wściekle pięściami wielokrotnie uderza w ścianę i wybija w niej dziurę.

Na innym nagraniu widać jak Hulk gołymy rękoma przełamuje gigantyczna kość i zapowiada swoje zwycięstwo w stolicy Anglii:

- Reklama -

„Chcę stworzyć widowisko, które nigdy nie zapomnicie. To dla mnie osobista sprawa. Zbyt wiele zostało powiedziane i tego nie da się odwrócić” – napisał z kolei na Instagramie Martyn Ford.

Jego pojedynek z „Irańskim Hulkiem” odbędzie się 2 kwietnia w hali O2 w Londynie na gali „Boxstar – Celebrity Boxing”.

„Nie mogę wam obiecać najbardziej technicznej walki, ale obiecuję, że wniosę do ringu absolutnie wszystkie siły, aby stworzyć walkę, której nie będziecie umieli zapomnieć! Bardzo bym chciał, abyście zapełnili halę. Chciałbym mieć około 20 tysięcy wspierających przyjaciół i rodziny za sobą!” – dodał Ford, który ma na Instagramie aż 3,2 mln obserwujących.

- Reklama -

Oto jego trening:

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Kto zagra w finale Ligi Mistrzów? Kup najnowszy GIGA Sport i zgarnij koszulkę Mbappe!!!

Robert Lewandowski, Erling Haaland, czy Kylian Mbappe? Kto wygra Ligę Mistrzów? GIGA plakaty: Mbappe, Manchesteru City, Lewego, Watkinsa, Jamala, Martineza, Diaza Kane'a i Fornala. A do...