Na reprezentantów Polski czekają w Hiszpanii luksusy [FOTO]

-

- Reklama -

Najbliższe zgrupowanie reprezentacji Polski przed meczami z Andorą Węgrami odbędzie się w Hiszpanii.

Decyzją selekcjonera Paulo Sousy nasza reprezentacja nie będzie przygotowywała się do nadchodzących spotkań w Polsce, a w położonej nieopodal Andory Gironie. W tym katalońskim mieście spotkają się kadrowicze, zatrzymując się na kilka dni w tamtejszym pięciogwiazdkowym hotelu Camiral.

Położona niedaleko Barcelony Girona zwana jest „Miastem Czterech Rzek”. W otoczonej murami starej części zwanej Força Vella skupiają się szczytowe dzieła jej historii. Idealne położenie miasta, między łańcuchem Pirenejów i wybrzeżem Costa Brava, stwarza okazję do wielu wycieczek.

- Reklama -

Hotel Camiral to luksusowy pięciogwiazdkowy hotel położony jest wśród pól golfowych. Polacy będą mogli liczyć na wszystkie luksusy oraz to, co absolutnie potrzebne do tego, aby optymalnie przygotować się do wyzwań na boisku.

Nasi piłkarze wolny czas będą mogli spędzać np. grając w golfa, tenisa lub padla albo korzystając ze strefy spa wyposażonej m.in w hammam. Do dyspozycji gości jest również piano bar, restauracje, a nawet pub.
Doba w pokoju dwóosobowym kosztuje w listopadzie blisko 1000 złotych.

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Operacja Katar. Wszystko o mistrzostwach świata w najnowszym GIGA Sporcie!

Mundialowy GIGA Sport już w sprzedaży!!! Wielki poster polskiej reprezentacji i GIGA terminarz turnieju, piłki adidas prosto z Kataru i najnowsza FIFA 23!!! Ranking gwiazd mundialu...