Na otwarcie restauracji Roberta Lewandowskiego przywiozla mama. Zobacz, czym

-

- Reklama -

Iwona Lewandowska, czyli mama Roberta przywiozała na otwarcie restauracji „Nine’s” najlepszego polskiego piłkarza nowym samochodem. To czerwone Audi Q3 Sportback.

Pani Iwona Lewandowska, podobnie jak Robert, gustuje w niemieckiej marce Audi. Przez kilka lat jeździła niebieskim Audi Q3 pierwszej generacji, a niedawno przesiadła się do zupełnie nowego Audi Q3 Sportback.

To najnowszy kompaktowy SUV niemieckiej marki premium. Pojazd cechujący się ściętą linią dachu jest ciekawszą odmianą nadwoziową Audi Q3. Samochód ma sześciokąty grill, charakterystyczne reflektory, wielokątny kształt tylnych lamp oraz sporo wyrazistych przetłoczeń na karoserii.

- Reklama -

Dzięki nieco mocniej odsadzonemu od ziemi zawieszeniu wygodnie wsiada się do kabiny, a pozycja za kierownicą jest wyższa. Projekt wnętrza to połączenie tradycyjnych przycisków z obsługą dotykową oraz przedstawianie danych na kolorowych wyświetlaczach.

Egzemplarz mamy Roberta Lewandowskiego w czerwonym kolorze nadwozia, posiada sportowy pakiet stylizacyjny S line. Obręcze kół mają rozmiar 19 cali, a napęd jest kierowany na cztery koła tzw. quattro.

Audi Q3 Sportback w topowej wersji napędu 45 TFSI od 0 do 100 km/h przyspiesza w 5,8 s. Ceny Audi Q3 Sportback są zróżnicowane w zależności od wersji wyposażenia. Auto z napędem quattro to wydatek minimum 250 tys. zł.

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

GIGA Sport wydanie specjalne na EURO. Naklejki gwiazd gratis w każdym egzemplarzu!!!

Robert Lewandowski, Jude Bellingham, czy Kylian Mbappe? A może znów Cristiano Ronaldo? Kto będzie gwiazdą EURO 2024? Szczena na budzie, czyli opowieść o Wojtku Szczęsnym GIGA...