Mroczna przeszłość lidera angielskiej defensywy

-

- Reklama -

Reprezentacja Anglii awansowała podczas Euro 2020 do ćwierćfinału pokonując na swojej drodze Niemców 2:0. Znaczącą rolę w tym meczu odegrał Kyle Walker, odpowiadający za linię defensywną zespołu.

Gracz Manchesteru City jest jednym z najlepszych zawodników na swojej pozycji, a także jedną z najbardziej kontrowersyjnych osób w świecie futbolu. Pod koniec marca 2020 roku piłkarz opublikował na swoim profilu na instagramie apel dotyczący ostrożności w dobie koronawirusa. Dotyczył on m.in ograniczenia kontaktów z ludźmi i dbania o bezpieczeństwo.

Kilka dni póżniej angielskie media poinfomowały o imprezie, którą 29-latek tydzień wcześniej zorganizował w swoim apartamencie w Cheshire. Jak później doniosły angielskie, Kyle Walker zaprosił na imprezę dwie prostytutki. Jedna z nich 21-letnia McNamara opowiedziała o całej sytuacji:

- Reklama -

„Zadzwonił do mnie mój szef i powiedział, że ma dla mnie głośnego klienta.”
Angielski obrońca odniósł się do sprawy, gdy ta wyszła na jaw: ,, Wiem, że będąc profesjonalnym piłkarzem powinienem być wzorem do naśladowania. Chcę skorzystać z okazji i publicznie przeprosić za wybory, których dokonałem. Przepraszam moich bliskich, klub, fanów i całe społeczeństwo”.

Cała sytuacja mocno odbiła się na reputacji i pozycji w klubie Walkera. Ostatecznie jednak swoją ciężką pracą angielski piłkarz zdołał się odbudować i stał się liderem defensywy zarówno w klubie, jak i reprezentacji.

Plakat mistrza Anglii Manchesteru City znajdziecie w najnowszym GIGA SPORCIE:

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Kto zagra w finale Ligi Mistrzów? Kup najnowszy GIGA Sport i zgarnij koszulkę Mbappe!!!

Robert Lewandowski, Erling Haaland, czy Kylian Mbappe? Kto wygra Ligę Mistrzów? GIGA plakaty: Mbappe, Manchesteru City, Lewego, Watkinsa, Jamala, Martineza, Diaza Kane'a i Fornala. A do...