Mistrzostwa świata TYLKO dla zaszczepionych

-

- Reklama -

Jak podaje portal abcnews.go.com, wstęp na trybuny stadionów, na których będą rozgrywane mecze Mistrzostw Świata w piłce nożnej, będą mieli jedynie zaszczepieni kibice.

Premier Szejk Chalid ibn Chalifa ibn Abd al-Aziz Al Sani powiedział lokalnym mediom, że Katar zabezpieczy milion dawek szczepionki, aby zaszczepić fanów, którzy chcą obejrzeć mecze.

Jak podkreślił głównym celem jest „ochrona zdrowia publicznego”.

- Reklama -

Jak podaje abcnews.go.com, szejk Chalid liczy na to, iż do czasu Mistrzostw Świata większość krajów zaszczepi swoich obywateli. – Katar nie pozwoli kibicom wejść na stadiony bez otrzymania pełnego szczepienia przeciw wirusowi – powiedział.

Jak na razie do słów premiera Kataru nie odnieśli się przedstawiciele FIFA, ani organizatorzy turnieju w Katarze. Takich wymagań nie stawia się podczas obecnie rozgrywanych Mistrzostw Europy.

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Łowcy goli, czyli TOP 5 napadziorów. Najnowszy GIGA Sport już w sprzedaży! W każdym numerze karty gwiazd EKSTRAKLASY gratis!!!

Robert Lewandowski, Erling Haaland, Salah, Felix, czy ktoś inny? Przedstawiamy najlepszych napadziorów Europy!!! GIGA plakaty: Haalanda, Salaha, Śliwki, Zmarzlika i polskich skoczków (terminarz). A do tego...