Messi. Zostanie w Barcelonie, czy jednak odejdzie? Wywiad z „boskim Leo”

-

- Reklama -

Lionel Messi, który od stycznia będzie mógł podpisać kontrakt z dowolnym klubem na świecie nadal nie wie, gdzie będzie występował w kolejnym sezonie. Do przyjazdu do Paryża namawia go brazylijski przyjaciel Neymar. Decyzję dotyczącą przyszłości Messi ma podjąć dopiero w czerwcu. Najgłośniej mówi się o jego przejściu Argentyńczyka do Manchesteru City. 33-latek ma jednak też swoje marzenie dotyczące gry poza Europą.

GS: Gdzie zobaczymy Messiego za kilka miesięcy?

Messi: Wciąż nie wiem, co zrobię. Najważniejsze to myśleć o drużynie, dobrze zakończyć trwający sezon. Zrobię to, co najlepsze dla Barcy i to, co podpowie mi serce i rozum.

- Reklama -

GS: Czyli zostajesz w Barcelonie

Messi: Niestety Barca znajduje się w bardzo słabej kondycji ekonomicznej. Trudno będzie sprowadzić wartościowych piłkarzy, ponieważ po prostu nie ma na to pieniędzy. A trzeba pozyskiwać najlepszych piłkarzy, by móc walczyć o najwyższe cele. Ściągnięcie Neymara? A jak zapłacimy PSG za jego transfer?

GS: Czyli odchodzisz?

Messi: Miałem w ubiegłym roku bardzo zły czas w Barcelonie. Były trener Josep Maria Bartomeu wielokrotnie mnie oszukiwał. Teraz z powrotem czuję się w tym klubie jak w domu.

- Reklama -

Cały wywiad z najlepszym piłkarzem Barcelony przeczytacie w najnowszym Giga Sporcie. Mało? N to dokładamy jeszcze konkurs, w ktorym do wygrania jest oryginalna koszulka Messiego:)

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Operacja Katar. Wszystko o mistrzostwach świata w najnowszym GIGA Sporcie!

Mundialowy GIGA Sport już w sprzedaży!!! Wielki poster polskiej reprezentacji i GIGA terminarz turnieju, piłki adidas prosto z Kataru i najnowsza FIFA 23!!! Ranking gwiazd mundialu...