Messi, Mbappe i Neymar na konferencji w Japonii. Czy Brazylijczyk pozostanie w paryskim klubie?

-

- Reklama -

https://www.instagram.com/p/CgHkXSLowMh/

Wielkie trio z PSG na konferencji w Japonii. Klub z Paryża 20 lipca rozegra pierwszy mecz w ramach tournee w azjatyckim państwie.

- Reklama -

PSG po fatalnym sezonie 2021/2022 rozpoczęło przygotowania do nowych rozgrywek. Włodarze francuskiego klubu chcą uniknąć kolejnej kompromitacji, szczególnie w Lidze Mistrzów. Na razie zespół z Paryża nie dokonał żadnych transferów oprócz zmian na stanowisku dyrektora sportowego i trenera. Został więc wprowadzony nowy system i podejście do sprowadzania zawodników. Szkoleniowiec Galtier chce dać szansę wykazania się na boisku, także młodym graczom. Obecnie piłkarze PSG przebywają już w Japonii, a 20 lipca rozegrają pierwszy mecz w ramach tournee przedsezonowego. Będzie to okazja do przetestowania wielu zawodników paryskiej drużyny. Na koncie instagramowym klubu zamieszczone zostało zdjęcie z konferencji, w której udział wziął szkoleniowiec Christophe Galtier i ofensywne trio PSG. Szczególną uwagę przykuła obecność Neymara, który podczas tego okienka miał zostać sprzedany. Czy ta sytuacja oznacza, że Brazylijczyk pozostanie na dłużej w zespole obecnego mistrza Francji?

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Nowa Barcelona Lewandowskiego! Najnowszy GIGA SPORT już jest!!!

UWAGA! Najnowszy GIGA SPORT czeka na Was! Do wygrania koszulka Lewandowskiego prosto z Barcelony oraz profesjonalny obóz piłkarski! Sierpniowy GIGA Sport! Musisz go mieć!!!