Media: Lewandowski wykluczony z meczu z Anglią!

-

- Reklama -

Robert Lewandowski nie może zagrać w niezwykle ważnym starciu reprezentacyjnym przeciwko Anglii. Według doniesień mediów Bayern zabronił Polakowi udziału w tym spotkaniu.

Bawarczycy chcą uniknąć sytuacji, w której straciliby swojego lidera przed ważnymi spotkaniami. W Niemczech obowiązuje 14-dniowa kwarantanna dla ludzi przylatujących ze stref największego zagrożenia epidemiologicznego.

- Reklama -

Wyspy Brytyjskie są zaliczane do miejsc o podwyższonym zagrożeniu. A to właśnie na Wembley Polska 31 marca zagra z Anglią.

Gdyby Lewandowski wystąpił w spotkaniu z Anglią, musiałby pauzować w spotkaniu z RB Lipsk, które odbędzie się trzy dni później. Bayern nie chce do tego dopuścić.

 

 

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Lewandowski i gwiazdy nowej Barcelony! Szczegóły w najnowszym GIGA Sporcie!!!

FC Barcelona planuje już letnie transfery. Prezes Joan Laporta zdradził, że klub chce pozyskać prawego obrońcę, stopera i napastnika. Z kim będzie grał w...

5 KOMENTARZE

  1. A co ma w kontrakcie? Że gra w reprezentacji z łaski Bayernu? Zresztą na dobrą sprawę, czy gra w reprezentacji czy nie, to jest rezultaty są znikome. Chociaż teraz, kiedy największe przekrętasy z PZPNu dały nogę przed prokuratorem, to kto wie czy piłkarzom znów nie zachciałoby się grać. Niezły numer z tym Bońkiem, zatrzasnął szufladę, wziął kartonik i se poszedł!