Media: Fabiańskiego zastąpi w Anglii Skorupski

-

- Reklama -

Polscy bramkarze mają na Wyspach Brytujskich uznaną renomę dzięki znakomitym występom Artura Boruca, Wojciecha Szczęsnego i Łukasza Fabiańskiego. I właśnie ten ostatni, zdaniem  mediów, ma być zastąpiony w bramce West Hamu przez kolejnego Polaka.

Łukasz Fabiański w kwietniu skończy 36 lat i jego klub West Ham Unite, który doskonale spisuje się w tym sezonie w Premier League, powoli rozgląda się za następcą Polaka. Według włoskich mediów może nim zostać… Łukasz Skorupski.

Kontrakt Łukasza Fabiańskiego z lodyńskim klubem wygasa w czerwcu tego roku. Reprezentant Polski boryka się obecnie kontuzją, przez którą opuścił ostatnie spotkanie z Manchesterem City. Klub jest bardzo zadowolony z formy Fabiańskiego, ale wiek robi swoje i działacze „Młotów” rozgladają się  na rynku za nastepcą Polaka. Włoscy dziennikarze twierdzą, że w orbicie zainteresowań ekipy z Premier League znalazł się inny Polak, Łukasz Skorupski.

- Reklama -

Portal „TuttoBolognaWeb” twierdzi, że West Ham przygląda się 29-letniemu Polakowi, który w tym sezonie zbiera świetne recenzje we Włoszech. Skorupski ostatnio zasłynął w Serie A świetnymi obronami rzutów karnych wykonywanych przez Ciro Immobile i Zlatana Ibrahimovicia.

„Transfermarkt” wycenia Polaka tylko na 4 miliony euro, a obecny kontrakt Skorupskiego z Bologną obowiązuje do czerwca 2024 roku.

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Kto zagra w finale Ligi Mistrzów? Kup najnowszy GIGA Sport i zgarnij koszulkę Mbappe!!!

Robert Lewandowski, Erling Haaland, czy Kylian Mbappe? Kto wygra Ligę Mistrzów? GIGA plakaty: Mbappe, Manchesteru City, Lewego, Watkinsa, Jamala, Martineza, Diaza Kane'a i Fornala. A do...