Mecz Polaków z Węgrami na Narodowym zagrożony

-

- Reklama -

Minister zdrowia Adam Niedzielski zapowiedział, że rząd bierze pod uwagę ponowne uruchomienie szpitala tymczasowego na Stadionie Narodowym. Tymczasem 15 listopada na tym właśnie stadionie reprezentacja Polski ma rozegrać ostatni mecz eliminacji do mistrzostw świata 2022 z Węgrami.

Minister Niedzielski zaznaczył, że szpital tymczasowy na stadionie w Warszawie będzie uruchomiony „na pewno w jakiejś perspektywie, wcale nie tak długiej. Jeszcze nie wyznaczyliśmy sobie daty, ale z wojewodą Konstantym Radziwiłłem mamy to przygotowane – mówił szef resortu. – Mamy już przetrenowane procedury poszerzania bazy łóżkowej. Szpital na Stadionie Narodowym na pewno będzie w jakiejś perspektywie, wcale nie tak długiej, uruchomiony. – donosi Polska Agencja Prasowa.

Minister zdrowia dodał, nie jest jeszcze wyznaczona data, kiedy to nastąpi. Na uwagę, że mówiąc takie słowa automatycznie kasuje wszystkie imprezy, które są tam zaplanowane, odparł, że „są rzeczy ważniejsze”.

- Reklama -

Szpital na Stadionie Narodowym był pierwszym szpitalem tymczasowym budowanym w Polsce w czasie pandemii COVID-19, filią Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA w Warszawie. Pod koniec maja opuścił go ostatni pacjent. Szef KPRM Michał Dworczyk informował wówczas o zawieszeniu działalności szpitala. W sumie pomoc w szpitalu otrzymało ponad 1,8 tys. pacjentów.

Wywiad z kapitanem polskiej reprezentacji Robertem Lewandowskim, a także GIGA plakat Lewego TYLKO w GIGA Sporcie!!!

 

 

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Kto zagra w finale Ligi Mistrzów? Kup najnowszy GIGA Sport i zgarnij koszulkę Mbappe!!!

Robert Lewandowski, Erling Haaland, czy Kylian Mbappe? Kto wygra Ligę Mistrzów? GIGA plakaty: Mbappe, Manchesteru City, Lewego, Watkinsa, Jamala, Martineza, Diaza Kane'a i Fornala. A do...