Mbappe: „Jestem wdzięczny klubowi, który powitał mnie w wieku 18 lat”. Wywiad z Francuzem TYLKO w GIGA Sporcie!!!

-

- Reklama -

Nie jest tajemnicą, iż Real Madryt mocno zabiega o Kyliana Mbappe. Francuski mistrz świata najprawdopodobniej odejdzie z Paryża na zasadzie wolnego transferu już latem 2022 roku.

GS: To co zostaniesz w Paryżu, czy w przyszłym sezonie będziemy ciebie oglądać już w Madrycie?

Kylian Mbappe: Na początku poprosiłem mój klub o czas do namysłu. Moją ambicją było, aby wszyscy szli naprzód ramię w ramię, klub sprzedający, klub kupujący i ja. Miałem nadzieję, że wypracujemy najlepszą możliwą umowę. Chciałem też opuścić swój klub PSG, by znaleźli następcę. Żeby wszyscy byli szczęśliwi i żebym mógł iść swoją drogą.

- Reklama -

GS: Nie chcesz odchodzić skłócony z PSG?

Mbappe: Jestem wdzięczny klubowi, który powitał mnie w wieku 18 lat i dał mi dużo w ciągu czterech lat. A na koniec zawsze chcę grać, by pokazać, że jestem topowym graczem, że nic mnie nie wkurza, nawet nieudany transfer i mogę grać do ostatniego dnia w Paryżu.

GS: Ostatnio zdarzało się, że byłeś wygwizdany na stadionie Parc des Princes…

Cały wywiad z Mbappe przecyztacie w kwietniowym GIGA Sporcie!

- Reklama -

Mało? To dokłdamy jeszcze Wielki poster Roberta Lewandowskiego i reprezentacji Ukrainy, faworytów Ligi Mistrzów, towerowy zawrót głowy, a do wygrania koszulka Lewego z Bayernu, najnowsze piłki Pumy i rękawice oraz absolutny hit: elektroniczne opaski fitness!!!

Najnowszy GIGA Sport! Musisz go mieć!!!

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Operacja Katar. Czy Polacy dadzą radę? Wszystko o mistrzostwach świata w najnowszym GIGA Sporcie!

Mundialowy GIGA Sport już w sprzedaży!!! Wielki poster polskiej reprezentacji i GIGA terminarz turnieju, piłki adidas prosto z Kataru i najnowsza FIFA 23!!! Ranking gwiazd mundialu...