Matteo Berrettini dołączył do Igi Świątek

-

- Reklama -

Matteo Berrettini dołączył do tenisowej drużyny gwiazd, w której jest już między innymi Iga Świątek. Włoch wzmocnił portfolio ambasadorów marki ASICS i w tym sezonie będzie występować w modelu GEL-RESOLUTION 8.

Włoski tenisista ma za sobą najlepszy rok w karierze, który zakończył na 7. miejscu w rankingu ATP. – Cieszę się, że mogę reprezentować markę z 70-letnim dziedzictwem oraz wartościami, z którymi mocno się utożsamiam. Sport wywiera pozytywny wpływ nie tylko na ciało, ale również umysł, dlatego filozofia Sound Mind Sound Body (w zdrowym ciele, zdrowy duch) jest mi szczególnie bliska. ASICS to jedyna znana mi marka, która projektuje obuwie w oparciu o styl gry. Na korcie potrzebuję przede wszystkim dużo wsparcia i stabilności. Testując GEL-RESOLUTION 8, od razu poczułem, że znalazłem idealne buty dla siebie, które pozwolą mi wejść na jeszcze wyższy poziom. Nie mogę doczekać się nadchodzącego sezonu – powiedział Matteo Berrettini.

Nowy ambasador marki będzie występować na korcie w modelu ASICS GEL-RESOLUTION 8, który został wprowadzony na rynek w 2020 r.

- Reklama -

W damskiej odmianie tych butów występuje między innymi najlepsza polska zawodniczka, Iga Świątek.

 

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Kto jest najlpszym snajperem świata? Nowy GIGA SPORT już jest!

Najnowszy GIGA Sport pełen ekstrasów: Ranking snajperów Starcie gigantów w finale Ligi Mistrzów. Kto wygra?Wywiad z Rodrygo. Real, czy Barca?Królowa kortów, czyli Iga GIGA plakaty Roberta...