Marcelo zaaktualizował swój tatuaż

-

- Reklama -

https://www.instagram.com/p/Ced2g_OtTPp/

https://www.instagram.com/p/CeqQiqTl1sL/

- Reklama -

Marcelo wprowadził małe zmiany w swoim tatuażu. Lewy obrońca drużyny Realu Madryt na swoim udzie posiada wytatuowane wszystkie zwycięstwa w turnieju Ligi Mistrzów.

Po niesamowitym sezonie Królewskich, w którym po długich latach posuchy udało się zdominować te rozgrywki, 34-latek upamiętnił to wydarzenie ozdabiając swoje ciało. Pomimo tego, że większość spotkań spędził na ławce rezerwowych, Brazyljczyk niezwykle przeżywał mecze ekipy Los Blancos w Lidze Mistrzów. Od 2014 roku na jego nodze znajdują się wytatuowane wszystkie triumfy w tym turnieju. Na głownym planie można zauważyć puchar, a pod nim daty odniesionych zwycięstw w tych rozgrywkach. Marcelo dzisiejszego dnia na swoim koncie instagramowym podzielił się nagraniem, na którym widać wytatuowany rok zdobycia najnowszego trofeum Ligi mistrzów. Obrońca drużyny królewskich ma na swoim koncie już pięć tytułów. Jak podają media jego przyszłość w klubie z Madrytu pozostaje dalej jedną wielką niewiadomą. Czy Brazylijczykowi uda się jeszcze zwiększyć liczbę trofeów w tym turnieju? To pytanie pozostaje na razie bez odpowiedzi.

- Reklama -

UDOSTĘPNIJ

GIGA SPORT

Operacja Katar. Wszystko o mistrzostwach świata w najnowszym GIGA Sporcie!

Mundialowy GIGA Sport już w sprzedaży!!! Wielki poster polskiej reprezentacji i GIGA terminarz turnieju, piłki adidas prosto z Kataru i najnowsza FIFA 23!!! Ranking gwiazd mundialu...